REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 września 2022, 12:28 komentarzy 1

(Fot. Powiatowy Szpital w Iławie.)

Na chwilę obecną jest szansa, że oddział pediatryczny wznowi działalność z początkiem listopada - taką informację otrzymał dziś portal www.infoilawa.pl z Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie.

Z nasilonymi problemami kadrowymi na tym oddziale placówka boryka się od 28 kwietnia, kiedy to wstrzymano przyjęcia nowych pacjentów, a następnie oddział zawieszono.

Teraz rozmowy idą w dobrym kierunku; mówi się o wznowieniu pracy iławskiej pediatrii za nieco ponad miesiąc.

- Oddział pediatryczny w dalszym ciągu ma czasowo wstrzymaną działalność. Pan Dyrektor Kruszewski jest w trakcie finalnych rozmów z lekarzem, który mógłby objąć stanowisko ordynatora oddziału. Na chwilę obecną jest szansa, że oddział wznowi działalność z początkiem listopada - podaje Żaneta Jończak, kierownik działu organizacyjnego w iławskim szpitalu. - Ostateczne decyzje zapadną w najbliższych tygodniach. 

Natomiast oddział położniczo-neonatologiczny, uruchomiony z początkiem września, obecnie funkcjonuje w pełnym zakresie, z zabezpieczoną obsadą lekarską.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~a co z oddziałem psychiatrycznym 1 ponad rok temuocena: 55% 

    bo sądząc po komentarzach lechowi / leszkowi / ewidentnie się pogarsza .

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4211 sekundy