REKLAMAUM Iława
REKLAMAsuknie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 września 2022, 13:49 komentarzy 1

(Fot. GOK Laseczno.)

Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie znalazł się wśród beneficjentów unijnego wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury.

Wartość pozyskanej dotacji opiewa na ponad 210 tysięcy złotych, całego projektu na niemal 255 tysięcy. Co zostanie zrealizowane w ramach tego zadania?

Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, jednostka kultury Gminy Iława, zostanie wyposażona w sprzęt oświetleniowy, multimedialny, komputerowy wraz z oprogramowaniem, pętlę indukcyjną oraz w instrumenty muzyczne w celu dostosowania ośrodka do nowoczesnej działalności kulturalnej.

- Mamy to i bardzo się cieszymy - skomentowała dyrektor GOK Grażyna Piękos.

Ogółem do dofinansowania w ramach tego konkursu wybrano 30 przedsięwzięć związanych z kulturą; łączna wartość dotacji przekracza 11,5 miliona złotych. Wśród beneficjentów jest i Iławskie Centrum Kultury z projektem dotyczącym zakupu kina plenerowego (wartość przedsięwzięcia: 625 tysięcy złotych, dotacji: 525 tysięcy złotych).

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Ja 1 ponad rok temu

    Czyli dostają wszystkie domy kultury jak leci...Są środki finansowe to dają.Żadna to zasługa domów kultury.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACh2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.8586 sekundy