REKLAMAprawnik24
REKLAMApluszak

(Fot. Imperial Fitness.)

- Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. To dla Was chcemy być najlepszą siłownią w mieście! - mówią właściciele Imperial Fitness Patryk Dągowski i Adam Nelkowski, podsumowując event z okazji wielkiego otwarcia tego nowego w Iławie klubu fitness.

Zorganizowany w sobotę, 24 września dzień otwarty był okazją do zapoznania się z bogatym wyposażeniem klubu. Można też było wziąć udział w konkursach z nagrodami, a o dodatkowe atrakcje zadbali przyjaciele i partnerzy Imperial Fitness.

Utytułowany kulturysta, były strongman Tomasz Lech wraz z małżonką Elvirą oraz swoim teamem dali niezłe show, Adam Kuncicki zaprezentował rewelacyjny wykład o diecie wege w sporcie, a Boxy Szczęścia - catering dietetyczny przygotowały przepyszny catering i ufundowały nagrody w loterii. Był też poczęstunek w formie szejków i batonów proteinowych od firmy Odżywki Galeria Jeziorak, która dołożyła również swoją cegiełkę do loterii. Specjalne podziękowania dla Katarzyny Prokopczuk za ciche wsparcie.

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz sprawili, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy! - mówią właściciele, Patryk Dągowski i Adam Nelkowski. - Piękne dzięki za Waszą obecność, dobre słowo i przemiłe podarunki. Za zainteresowanie, za każdy kupiony karnet, za każdy wspólny trening. Imperial Fitness każdego dnia chce być Waszym najlepszym klubem fitness!

W ramach podziękowań siłownia ma dla Was zniżkę na catering od Boxów Szczęścia. W zamówieniu wystarczy wpisać hasło IMPERIAL, a cena Waszej diety obniży się o 5%. Warto skorzystać!

Przypominamy też, że do końca września pierwsze wejście na siłownię jest zupełnie za darmo. Weźcie ze sobą ręcznik, buty na zmianę i lećcie na trening, naprawdę warto!


Imperial Fitness 

Iława, Aleja Jana Pawła II 1e
(nad sklepem Ruck Zuck).

Znajdź nas na Facebooku
Tel. 575-202-506.


Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4781 sekundy