REKLAMApluszak
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 września 2022, 11:05

(Fot. materiały inwestora.)

Wszystkim poszukującym nowego lokum lub tym, u których pomysł przeprowadzki znajduje się jeszcze w sferze marzeń - oszczędzimy trochę czasu. Na osiedlu PRZY RODZINIE w Iławie czekają na Was dwupoziomowe bliźniaki o powierzchni użytkowej 110 m2, w tym garaż 18 m2.

Ekologiczne (co w dzisiejszych czasach jest kluczowe w budowaniu domów), z panelami fotowoltaicznymi 4kW (bez problemu poradzą sobie z produkcją prądu dla 4-osobowej rodziny), w idealnej lokalizacji (1,5 km od centrum), nowoczesne i ekonomiczne - właśnie takie są budynki na tym nowym osiedlu.

Domy graniczą bezpośrednio z ośrodkiem zdrowia Rodzina, tuż za którym znajdują się tereny Natura 2000. To daje gwarancję, że nie powstanie tam żadna nowa inwestycja – czy to osiedle, czy też fabryka – która będzie zakłócać spokój Twój i pozostałych domowników.

Osiedle zaprojektowane zostało świadomie i przyszłościowo. Lokalizacyjnie ciężko o lepsze miejsce na dom. Z jednej strony zieleń, a z drugiej miasto. Biorąc pod uwagę bliskość centrum, nie znajdziecie w Iławie atrakcyjniejszego miejsca. Niezależnie czy poruszasz się autem, rowerem czy komunikacją miejską (50m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy), osiedle pozostaje idealną bazą wypadową. To miejsce na mapie Iławy docenią szczególnie osoby z dziećmi w wieku szkolnym.  

Każdy dom posiada garaż i dwa miejsca parkingowe. Ogródek? Oczywiście. Sezon grillowy 2023 może być Twój. Gdybyś chciał zaprosić na grilla gości, to bez problemu zaparkują oni na ogólnodostępnym, osiedlowym parkingu. 

Projekty wszystkich domów są proste i bardzo praktyczne. Przestrzeń domowa została zaplanowana funkcjonalnie. Wnętrza dają możliwość urządzenia się według własnej aranżacji i pomysłu.   

Cena za lokal wynosi 666 tys zł. brutto.

  • MODERA to firma deweloperska odpowiedzialna za budowę osiedla. Można ze spokojem określić ich mianem innowacyjnych. Znani są z dbałości o jakość i precyzję na każdym etapie inwestycji.
  • MODERA to połączenie dwóch szanowanych, lokalnych firm: Kraweć Budownictwo i Konstalu. Plan budowy kameralnego, przytulnego i bezpiecznego osiedla domów bliźniaczych o wysokim standardzie jest już praktycznie na ukończeniu. 

g

To co, gotowi na zmianę?

Sprawdźcie stronę firmy, aby dowiedzieć się więcej o domach, które są jeszcze dostępne: www.modera.com.pl


Modera, wyższy poziom zamieszkania.


MODERA - spełnij marzenie o własnym domu z ogródkiem!

Ilość zdjęć 9

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.6425 sekundy