REKLAMAprawnik24
REKLAMApluszak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 października 2022, 08:48 komentarzy 1

(Fot. UM w Suszu.)

Od kilku dni można już korzystać z nowo otwartego ogrodu rozrywki, który w Lubnowych Małych (gmina Susz) wraz z obiektem świetlicy wiejskiej stworzył kompleks familijno-rozrywkowy. Inwestycja powstała dzięki środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Gmina Susz zyskała kolejną infrastrukturę rekreacyjno-wypoczynkową. Wszystko za sprawą funduszy transferowanych na tereny wiejskie. 

Mieszkańcy sołectwa i goście zyskali miejsce do miłego spędzania czasu wolnego i integracji społecznej. Posłuży temu pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej, w pełni wyposażona konstrukcja grillowa wraz z wiatą wypoczynkową oraz ogródek zabaw dla pociech. Wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie świetlicy wiejskiej, co kompleksowo wypełnia przestrzeń w miejscowości.

- To nie pierwsze i nie ostatnie działanie, które podejmujemy, żeby podnosić jakość życia naszych mieszkańców - powiedział Krzysztof Pietrzykowski, burmistrz Susza. - Nie ustajemy w poszukiwaniu i pozyskiwaniu środków finansowych na podobne działania - dodał.

Wartość inwestycji wyniosła nieco ponad 605 tysięcy złotych, z czego dofinansowanie z "Polskiego ładu" opiewa na 500 tysięcy. 

UM w Suszu/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Adesko 1 miesiąc temu

    Za 600 tys. to można już drugą świetlicę postawić np. W Dąbrówce albo w Karolewie. Ktoś se kieszenie wypchał

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7372 sekundy