REKLAMAzoomi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 października 2022, 11:03 komentarzy 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Sezon imprez w plenerze zakończył się na dobre. Teraz wydarzenia i propozycje kulturalne oraz rozrywkowe przeniosły się pod dachy - w Iławie głównie pod dach Kinoteatru "Pasja". Co się tutaj wydarzy w trakcie tego jesiennego miesiąca? Podajemy poniżej.

Październik obfituje w uroczystości, które będą świętowane na oficjalnych galach. Wśród nich można wymienić tradycyjną październikową galę z okazji Dnia Edukacji Narodowej, ale też obchody Dnia Seniora, czy Złote Gody - jubileusze 50-lecia związków małżeńskich. 

Ale na tym nie koniec: przed nami także spektakle teatralne i występ kabaretowy, a także wernisaż malarstwa i maraton filmowy - ta ostatnia propozycja, przygotowana z okazji Halloween, zamknie kulturalny październik w naszym mieście.

Szczegóły organizacyjne znajdziecie na załączonym plakacie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~student 2 ponad rok temuocena: 50% 

    Czy dałoby się wykorzystać ten budynek z czerwonej cegły, koło supermarketu Kaufland, na jakąś instytucję miejską, np. ośrodek kultury albo bibliotekę miejską wraz z aulą na spotkania, wykłady np. Uniw. 3 wieku itp. ?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Do ~student 1 ponad rok temuocena: 67% 

    Przecież ten budynek jest sprzedany lubawskiemu deweloperowi na lofty mieszkalne, cały teren z blokami należy do LPB. Ale się szybko obudziłeś...

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4475 sekundy