REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 października 2022, 11:28
Migawka z życia orkiestry: tutaj pamiątkowa fotka z... Krzysztofem Ibiszem. Orkiestranci mieli okazję poznać go podczas uroczystości zorganizowanej w wakacje przez lokalnego producenta mebli, którą to prezenter telewizyjny prowadził.

Migawka z życia orkiestry: tutaj pamiątkowa fotka z... Krzysztofem Ibiszem. Orkiestranci mieli okazję poznać go podczas uroczystości zorganizowanej w wakacje przez lokalnego producenta mebli, którą to prezenter telewizyjny prowadził. (Fot. archiwum zespołu.)

Młodzieżowa Orkiestra Dęta to 50 lat muzycznej tradycji i - zdaniem wielu osób - jedna z wizytówek miasta nad Jeziorakiem. Chcesz zostać jej częścią i pomóc napisać nowy rozdział w historii zespołu? 

„Przyjdź, posłuchaj i dołącz do nas!” - zachęca kapelmistrz Michał Kowalewski wraz z orkiestrantami.

- Nasza orkiestra w dalszym ciągu jest otwarta na nowych członków - podaje zespół. - Gwarantujemy przyjemną rodzinną atmosferę, naukę gry na instrumencie od podstaw oraz instrument, nuty i wszystko, co potrzebne do nauki.

W imieniu MOD zapraszamy wszystkich chętnych w każdy pracujący poniedziałek w godzinach 17 - 19 do siedziby orkiestry w budynku na ulicy Kościuszki 23A (to dawna siedziba Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego). 


A w załączniku przypominamy wrześniowy jubileuszowy koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Iławie, zorganizowany z okazji jej 50-lecia. Też chcesz prezentować swoje muzyczne umiejętności, występując przed publicznością? Skorzystaj z zaproszenia i dołącz do grona iławskich orkiestrantów. 


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: archiwum własne.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4977 sekundy