ZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 października 2022, 14:11 komentarzy 7

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Przeznaczony do rozbiórki budynek na ulicy Jasielskiej 1E w Iławie będzie miejscem przeprowadzenia VI Suskich Warsztatów Ratowniczych - szkolenia dla strażaków z zakresu gaszenia pożarów budynków. Należy spodziewać się zadymienia, uprzedzają iławian strażacy, którzy jednocześnie zwracają się do mieszkańców z prośbą o przeparkowanie swoich samochodów.

"Szanowni mieszkańcy! Informujemy, że w dniach 29-31 października w godzinach 8-17 w budynku mieszkalnym na ulicy Jasielskiej 1E w Iławie, a także na przyległym do niego parkingu odbędą się VI Suskie Warsztaty Ratownicze - szkolenie dla strażaków z zakresu gaszenia pożarów budynków.

W związku z charakterystyką szkolenia chcieliśmy poinformować, że w czasie jego trwania może występować w pobliżu budynku ZADYMIENIE. W czasie trwania ćwiczeń zalecamy nie otwierać okien od strony wyżej wymienionego budynku.

Dodatkowo prosimy o usunięcie samochodów z parkingu do dnia 28 października (będzie wyznaczony taśmą ostrzegawczą) oraz z okolic budynku na ulicy Jasielskiej 1E. Parking będzie znów czynny 31 października w godzinach wieczornych. 

Prosimy o wyrozumiałość i z góry za nią dziękujemy. Szkolimy się po to, by Państwo mogli czuć się bezpieczniej, a nasze działania były możliwie najskuteczniejsze"

f

- czytamy w zawiadomieniu o ćwiczeniach Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Tytus 7 ponad rok temuocena: 76% 

  Co za niespełna kretyn wymyslił to w tym miejscu w centrum miasta. Po drugie kto na to pozwolił. Powinny byc wyciągniete konsekwencje wobec zezwolenia jak i organizatora. Ludzie powinni zaprotestowac zbierajac sie w tym miejscu, albo poinformowac jakies służby z ochrony środowiska

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~suskie ćwiczenia w Iławie? 6 ponad rok temuocena: 67% 

  A czy w Suszu nie ma żadnych starych ruder do zadymiania? Mało mamy w Iławie różnych dymów i smrodów w powietrzu? Czy ćwiczenia suskich sikawkowych, połączone z zadymianiem okolicy, trzeba organizować na osiedku mieszkaniowym w Iławie? Co prawda niezbyt reprezentacyjnym, ale zawsze. I w pobliżu wielu budynków mieszkalnych? A dlaczego nie np. gdzieś koło remizy na Wyszyńskiego lub w okolicach ratusza? Pewnie i tam znalazłoby się coś do zadymiania. Lub np. jakąś budę w połowie drogi między Suszem a Iławą? Byłoby bardziej sprawiedliwie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ojciec edka 5 ponad rok temuocena: 100% 

  No to nie beda juz spac

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Elemelek 4 ponad rok temuocena: 33% 

  Albo zasną snem wiecznym

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Edek 3 ponad rok temuocena: 60% 

  Lepiej sprawdźcie czy nikogo niema w środku bo śpi tam kilka osób

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Odp 2 ponad rok temuocena: 75% 

  edek jest z krainy kredek

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~Edek 1 ponad rok temuocena: 67% 

  Masz strażaków za idiotów? Chyba logiczne, że sprawdzą wcześniej budynek. Skąd ty się urwałeś?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAFabryka urody
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0772 sekundy