REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem".

Są wśród nas osoby, których wielkie serce i piękne czyny pozostają często w ukryciu. Bezinteresownie pomagają oni tym, którzy najbardziej tego potrzebują i zapalają światło tam, gdzie zagościła ciemność. Z myślą o takich osobach w Iławie, zawsze o tej porze ogłaszamy wyjątkowy konkurs „Bratnia Dłoń”, informuje Urząd Miasta w Iławie.   

Konkurs Bratnia Dłoń skierowany jest do osób, które na co dzień angażują się w pomoc osobom z niepełnosprawnościami. Ich bezinteresowna pomoc to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Poświęcają one czas i energię drugiemu człowiekowi, a dzięki temu przyczyniają się do zwiększania aktywności i poprawy komfortu życia osób z niepełnosprawnościami i ich bliskich.

Burmistrz Miasta Iławy zaprasza do składania wniosków o przyznanie nagrody "Bratnia Dłoń" oraz Złotej Statuetki Bratnia Dłoń za całokształt działań na rzecz drugiego człowieka.

Znacie taką osobę ze swojego otoczenia? To najlepszy moment, 
aby docenić jej starania. 
Zgłoś kandydata do Konkursu Bratnia Dłoń!

Zgłoszone propozycje wraz z uzasadnieniem zostaną wnikliwie przeanalizowane i na ich podstawie utworzone zostanie grono tegorocznych laureatów. Jeśli chcesz zgłosić do konkursu organizację, instytucję lub konkretnych wolontariuszy wspierających osoby z niepełnosprawnościami, należy wypełnić formularz (w załączeniu do artykułu).

Warto docenić trud i zaangażowanie  tych, którzy poświęcają swoje życie innym!

⦁    Termin składania wniosków: do 18.11.2022 r.
⦁    Wniosek (do pobrania pod artykułem) należy przekazać osobiście do Kancelarii Urzędu Miasta Iławy, ul. Niepodległości 13.
⦁    Osoba do kontaktu: Monika Kowalska-Kastrau, tel. 89-649-01-89.
⦁    Nagrody zostaną wręczone 5 grudnia w  Kinoteatrze "Pasja" w Iławie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAskup złomu
Artykuł załadowany: 0.2883 sekundy