REKLAMAprawnik24
REKLAMAPatrz

(Fot. 2 Koła.)

104 kilometry, bo świętujemy dzisiaj 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada rano lokalni rowerzyści wyruszyli na trasę rajdu "Rowerem dla Niepodległej".

Dziś patriotyzm często przeżywamy radośnie i aktywnie. Wyrazem miłości do Ojczyzny i jednocześnie zamiłowania do aktywnego spędzania czasu jest odbywający się dzisiaj - w Narodowe Święto Niepodległości - rajd „Rowerem dla Niepodległej”, organizowany przez mieszkańców naszego miasta Grzegorza Kressina i Krzysztofa Zakretę.

Rowerzyści wyruszyli na trasę 5. rajdu "Rowerem dla Niepodległej".

Ilość zdjęć 15

Uczestnicy spotkali się pod iławskim ratuszem, gdzie - po wspólnym pamiątkowym zdjęciu i wysłuchaniu hymnu Rzeczpospolitej Polskiej - pod tablicą upamiętniającą odzyskanie niepodległości złożyli wiązankę biało-czerwonych kwiatów. Później rozpoczęli zmagania ze 104-kilometrową trasą "Rowerem dla Niepodległej" wiodącą przez Susz, Kamieniec, Prabuty, Kisielice, Biskupiec, Krotoszyny, Szwarcenowo i Karaś. W wydarzeniu wzięła udział jeszcze inna grupa, która wybrała krótszy dystans i nieco bardziej rekreacyjne tempo. Wszystkim dopisała pogoda i humory.

Taki rajd odbywa się dzisiaj już po raz piąty.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia i nagranie: 2 Koła.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6157 sekundy