REKLAMARafał Ryszczuk
REKLAMAAldortax

(Zdjęcia: Zatrzymaj Cudowne Chwile Angelika Krajewska oraz Kacper Zakrzewski.)

W weekendowym kąciku adopcyjnym portalu Info Iława dzisiaj - Alfa i Zorra. To, jak pisze autorka cyklu, wolontariuszka Justyna Kowalewska, duet doskonały, pokochały się jak siostry. 

REKLAMAMateusz szauer

Przyjdźcie je poznać do iławskiego schroniska!

Te dwie koteczki trafiły do iławskiego schroniska, będąc kocimi maluchami. Niestety czas płynie nieubłaganie i dziewczynki mają dziś około 5 miesięcy, dorastają w schronisku zamiast w swoich domach. 

Alfa jest żywiołową, energiczną i wesołą kotką, która uwielbia głaskanie, za to nie bardzo lubi być noszona, co we własnym domu może się zmienić. Zorra straciła oczko w następstwie kociego kataru, jednak w niczym to jej nie przeszkadza, zwłaszcza w cyrkowych wręcz popisach. Jest miłą, „przytulaśną” koteczką, śmieszną w tym swoim rozrabianiu. 

Kto je pokocha i zabierze do domu, ten przekona się, że są jak tańczące promyki słońca, które rozświetlą pochmurne, jesienne wieczory. Obie koteczki są zżyte ze sobą, mimo iż nie są rodzeństwem. To kumpelki z jednej klatki i byłoby cudownie, gdyby znalazły wspólny dom. Adopcja jest również możliwa osobno, choć byłoby super, gdyby w domu był już inny kot, bo szybko nawiązują relację z innymi kotami i szukają tego kontaktu, a nie od dziś wiadomo, że dwa koty to mniej niż jeden. Obie kotki są zaszczepione, nauczone korzystania z kuwety, odrobaczone i odpchlone. Brakuje im tylko dobrego kochającego domu i człowieka, którego będą mogły obdarzyć miłością. 


Przyjdźcie poznać dziewczyny do iławskiego schroniska, tel. 666 873 561.


Tekst: Justyna Kowalewska/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Zatrzymaj Cudowne Chwile Angelika Krajewska oraz Kacper Zakrzewski.

REKLAMAskup złomu
REKLAMAżuchowski

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7205 sekundy