REKLAMApluszak
REKLAMASadek

Masz wadę wzroku i musisz nosić okulary, przez co czujesz, że obniżył się Twój komfort życia? Mając okulary nie możesz uprawiać skutecznie wielu aktywności, na przykład brać udziału w sportach zespołowych? Czujesz od czasu do czasu nieprzyjemne wysuszenie, zwłaszcza w ciepłe, pełne światła dni oraz gdy spędzasz czas na słońcu?

Jeśli choćby na jedno z tych pytań odpowiedź jest twierdząca, to znaczy, że czas pomyśleć o zmianie. Zmianą tą będzie rozpoczęcie korzystania z soczewek Dailies Total 1. A dlaczego to właśnie one są warte polecenia? Wyjaśniamy – przeczytaj i dowiedz się tego!

Czy soczewki Dailies Total 1 są dla każdego?

Zanim zdecydujesz się na soczewki Dailies Total 1, warto przejść badania okulistyczne, które sprawdzą, czy nie ma przeciwwskazań do tej formy wsparcia wzroku. Jakie mogą wykluczyć Cię z noszenia soczewek? Czynniki takie to między innymi alergie, zmiany hormonalne oraz przewlekłe choroby. Jeśli nie zostaną u Ciebie stwierdzone, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, aby poznać w praktyce wszystkie zalety soczewek Dailies Total 1. A jest ich sporo.

Zacznijmy od tego, że są to soczewki jednodniowe. Oznacza to, że jedno opakowanie zawiera 30 zapakowanych w blistry soczewek o tej samej mocy. Gdy na każdym oku masz inną wadę – co jest częstą sytuacją – wówczas potrzebne Ci będą dwa opakowania, a w każdym soczewki z odmienną mocą. Jednak pamiętaj, ze niezależnie od mocy, ich właściwości pozostają takie same. Dailies Total 1 wykonywane są z hydrożelowo-silikonowego materiału Delefilcon. Cechuje go wysoka przepuszczalność tlenu, dzięki czemu do gałki ocznej docierają jego prawidłowe ilości. Oko nie męczy się, nie pojawiają się także popękane żyłko pod koniec dnia.

Inną zaletą Delefilconu jest nowatorska technologia gradientu uwodnienia. Odpowiada za utrzymywanie nawilżenia soczewki na satysfakcjonującym poziomie, dzięki czemu nie ma szans na jej wysuszenie. Daje to gwarancję, że suchość oczu stanie się jedynie przykrym i odległym wspomnieniem. Ponadto w materiale soczewek znalazły się hydrofilne łańcuchy polimeru. Ich zastosowanie dodatkowo podnosi komfort, ponieważ redukują tarcie pomiędzy powieką a soczewką. 

Dailies Total 1 – dzień z gwarantowaną wygodą

Soczewki korekcyjne Dailies Total 1 są przeznaczone do noszenia w trybie jednodniowym. Codziennie po przebudzeniu wyjmujesz ze sterylnego blistra nową soczewkę i zakładasz na oko, a na koniec dnia wyjmujesz z niego i po prostu wyrzucasz. W opakowaniu znajduje się zapas na cały miesiąc – nic tez nie stoi na przeszkodzie, aby kupić kilka opakowań na dłuższy czas użytkowania.

Nie jest to problem, ani też nie będzie dużym wydatkiem, jeśli wiesz, gdzie kupić je w dobrej cenie. To właśnie w salonach stacjonarnych sieci Trendy Opticians znajdziesz ich szeroki wybór w bardzo atrakcyjnych cenach. A jeśli w Twoim mieście nie ma salonu, wówczas możesz wygodnie zamówić Dailies Total 1 na stronie https://trendyopticians.pl. To proste i wygodne rozwiązanie. Wypróbuj je już dzisiaj!

Materiał partnera.

TEMATY polecamy
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4939 sekundy