REKLAMApluszak
REKLAMAAkademia
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 listopada 2022, 09:41

Szanowni Państwo, andrzejki to magiczny wieczór w roku i świetna okazja do świętowania i wspólnej zabawy.

Zapraszamy na zabawę andrzejkową do Ośrodka Wypoczynkowego Telewizji Polskiej S.A. w Sarnówku, która odbędzie się dnia 26 listopada 2022 roku.

Ośrodek położony jest na terenie parku krajobrazowego, w otoczeniu lasów, nad brzegiem najdłuższego jeziora w Polsce - Jezioraka. To świetne miejsce na aktywny odpoczynek rodzinny, indywidualny, grupowy, z daleka od zgiełku dnia codziennego.

Niezwykłe umiejscowienie Ośrodka Wypoczynkowego czyni go prawdziwym rajem dla żeglarzy, wędkarzy i grzybiarzy oraz osób pragnących wypocząć w atmosferze ciszy i spokoju.

Ośrodek w Sarnówku to nie tylko przytulne wnętrze, ale również sympatyczna atmosfera, która z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

- Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy specjalną ofertę. W ramach imprezy andrzejkowej zapewnimy wspaniałą zabawę z udziałem DJ-a przy nowoczesnych i ponadczasowych przebojach, a wyśmienita regionalna kuchnia sprawi, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo - podaje Ośrodek. - W andrzejkowy wieczór proponujemy różne atrakcje, wróżby, zabawy i konkursy. Zaplanowaliśmy uroczystą kolację, przekąski słone i słodkie, ciepłe posiłki, a także ognisko nad brzegiem Jezioraka, gdzie będą mogli Państwo samodzielnie upiec kiełbaski, skosztować swojskiego chleba ze smalcem i ogórkiem oraz poczęstować się drożdżówką, wypić gorącą herbatę.


Ośrodek Wypoczynkowy Telewizji Polskiej S.A. w Sarnówku, 


Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.2987 sekundy