REKLAMAChoinki
REKLAMAOlszta

(Fot. UM w Iławie.)

Karta Seniora uprawnia do korzystania z systemu atrakcyjnych zniżek w jednostkach kulturalnych takich jak kina, teatry, muzea, filharmonie, a także w parkach krajobrazowych, ośrodkach rekreacyjnych, klubach sportowych, hotelach i restauracjach.

Co ważne, z Kartą Seniora można zrobić tańsze badania diagnostyczne, a także zakupy!   

- Problemy i potrzeby seniorów są nam bliskie, a Karta Seniora ma ułatwiać dostęp do szeregu usług i produktów, skierowanych właśnie do tej grupy wiekowej – mówi Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski. - Zachęcam wszystkich lokalnych przedsiębiorców do partnerstwa w Programie Karta Seniora. To ważne, by iławscy seniorzy mieli bogaty wachlarz możliwości korzystania z karty na miejscu, w naszym mieście – dodaje.

Przedsiębiorco, dołącz do nas!

Odwiedza nas ponad 700 tysięcy użytkowników miesięcznie! Z każdym dniem przybywa nowych użytkowników, którzy mogą stać się Twoimi potencjalnymi klientami! 

Kartę uprawniającą do ulg może otrzymać każdy mieszkaniec Iławy mający 60 lat i więcej. W tym celu należy złożyć wniosek do Urzędu Miasta Iławy (pok. 110) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00. Więcej informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu 89 649 01 89, a także na stronie www.miastoilawa.pl w zakładce KARTA SENIORA. 

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAskup złomu
REKLAMABetiko
Artykuł załadowany: 0.2698 sekundy