REKLAMAincome2
REKLAMAZielona aleja 2
Iławianka Agata Barwińska (MOS Iława) w pięknym stylu rozpoczęła w Hyeres walkę o obronę tytułu mistrzyni Europy w żeglarskiej klasie ILCA 6.

Iławianka Agata Barwińska (MOS Iława) w pięknym stylu rozpoczęła w Hyeres walkę o obronę tytułu mistrzyni Europy w żeglarskiej klasie ILCA 6.

Nowe wieści z Hyeres we Francji, gdzie - z udziałem dwóch iławianek - rozgrywane są żeglarskie mistrzostwa Europy. 

Iławianka Agata Barwińska (MOS Iława) w pięknym stylu rozpoczęła w Hyeres walkę o obronę tytułu mistrzyni Europy w żeglarskiej klasie ILCA 6.  Jest już na prowadzeniu w mistrzostwach klasy ILCA 6! Polka, która broni tytułu mistrzowskiego, co prawda w klasyfikacji generalnej jest druga, ale prowadzi wśród Europejek. Wyprzedza ją jedynie Kanadyjka Sarah Douglas. 

W sobotę w Hyeres wiatru było mało, ale za to zaczęło się ściganie w złotych i srebrnych grupach. W klasie ILCA 6 kobiet rozegrano tylko jeden wyścig. Agata Barwińska zajęła w nim 12. miejsce, co pozwoliło jej na awans o jedną pozycję klasyfikacji generalnej. 

Bardzo dobry wyścig popłynęła też w sobotę Wiktoria Gołębiowska (także pochodząca z Iławy wychowanka MOS-u, dzisiaj reprezentująca UKŻ Wiking Toruń). Aktualna mistrzyni Polski finiszowała na 7. miejscu, co dało jej awans na 16. miejsce w "generalce". 

Medalistów mistrzostw Europy poznamy w poniedziałek, 21 listopada. 

Trzymamy kciuki za iławianki!

Na podstawie: PZŻ/red. kontakt@infoilawa.pl.

Wiktoria Gołębiowska (także pochodząca z Iławy wychowanka MOS-u, dzisiaj reprezentująca UKŻ Wiking Toruń) w sobotę awansowała na 16. miejsce w "generalce". 

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4861 sekundy