REKLAMAOrange
REKLAMASadek

(Fot. KP PSP w Iławie.)

Na szczęście nikogo nie znaleziono w pustostanie, który wczoraj wieczorem spłonął w Lubawie. Ponieważ w budynku miały pomieszkiwać osoby bezdomne, istniało podejrzenie, że ktoś mógł w wyniku tego pożaru ucierpieć.

Strażacy wyjechali na miejsce pożar pustostanu na ulicy Sądowej w Lubawie w niedzielę wieczorem. Zadysponowano osiem wozów bojowych. 

- Zgłoszenie wypłynęło tuż przed godziną 22:00. Było niepokojące: według zgłaszającego mogły tam znajdować się dwie lub trzy osoby bezdomne, pomieszkujące w tym obiekcie - mówi st. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie. - W momencie, gdy dysponowane były siły i środki, pożar był już bardzo mocno rozwinięty; zawalała się już część konstrukcji dachowej. Od razu dokonano przeszukania obiektu, gdzie na szczęście nikogo nie ujawniono.

Działania na miejscu zdarzenia trwały prawie 3 godziny. Kierujący działaniem ratowniczym oszacował straty na 100 tysięcy złotych. 

Przyczyna pożaru na razie nie jest znana.

Fot. KP PSP w Iławie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5024 sekundy