REKLAMAZDZ
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 listopada 2022, 09:59 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Nie najlepiej rozpoczyna się przygoda z jazdą samochodem dla jednego z lokalnych kursantów. W miniony poniedziałek w Iławie, w trudnych warunkach atmosferycznych, wziął udział w kolizji, ale nie ze swojej winy.

To zdarzenie odnotowano w ostatni poniedziałek (21 listopada), kiedy to zima na drogach dała się we znaki wielu kierowcom w naszym mieście i powiecie.

Do kolizji z udziałem pojazdu do nauki jazdy doszło na ulicy Zielonej.

- Kierująca mazdą nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na tył samochodu nauki jazdy, który zatrzymał się, aby przepuścić pieszych - opisuje st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

36-latka za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem. Na szczęście nikt nie ucierpiał.


Na drogach utrzymują się trudne i zmienne warunki. O ostrożność apelują i policjanci, i synoptycy. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy wydał dla dużej części naszego regionu ostrzeżenia meteorologiczne pierwszego stopnia przed marznącymi opadami powodującymi bardzo niebezpieczną gołoledź.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPS QUALITY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~i89 1 3 dni temuocena: 100% 

    Zderzak, klasyka.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMAAndrzejki
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6675 sekundy