REKLAMAprawnik24
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 listopada 2022, 16:28 komentarzy 3
Henryk Stańczyk (na zdjęciu w środku), wieloletni dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Suszu, który kierują tą placówką od 20 listopada 1984 r., otrzymał nagrodę Amicus Bonus.

Henryk Stańczyk (na zdjęciu w środku), wieloletni dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Suszu, który kierują tą placówką od 20 listopada 1984 r., otrzymał nagrodę Amicus Bonus.

Henryk Stańczyk - dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Suszu - odebrał dzisiaj z rąk wojewody statuetkę Amicus Bonus (co znaczny "dobry przyjaciel"), przyznaną w uznaniu dla jego wieloletniej pracy na rzecz najbardziej potrzebujących.

Każdego roku, z okazji obchodzonego 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego, przyznawane są tylko dwie statuetki Amicus Bonus: jedna w kategorii indywidualnej i jedna zespołowa, a dodatkowo wręczane są medale - wyróżnienia Amicus Bonus.

Henryk Stańczyk, wieloletni dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Suszu, który kierują tą placówką od 20 listopada 1984 r. (!), otrzymał nagrodę Amicus Bonus 

za wieloletnią działalność zawodową na rzecz osób najbardziej potrzebujących, w tym w szczególności dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie, zaangażowanie w zapewnienie mieszkańcom godnych warunków życia oraz stwarzanie atmosfery przyjaźni i poszanowania.

Statuetkę odebrał dzisiaj osobiście z rąk Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego podczas uroczystości zorganizowanej w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

- Wszystkim pracownikom socjalnym w dniu ich święta gratuluję dotychczasowych dokonań. Proszę przyjąć najlepsze życzenia wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz powodzenia w realizacji zamierzeń. Życzę, by wykonywane zadania dawały im jak najwięcej radości, satysfakcji oraz społecznego uznania. Raz jeszcze dziękuję Państwu za tę wyjątkową służbę dla dobra bliźnich - mówił wojewoda.

Laureatów z powiatu iławskiego jest więcej. Medale oraz  listy gratulacyjne otrzymały Dorota Kowalska - kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie

za działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, ich rodzin i opiekunów, doświadczenie, fachowość, aktywność i dbałość o tworzenie nowego, pozytywnego wizerunku pomocy społecznej

oraz Beata Rogala - kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Suszu

za działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, ich rodzin i opiekunów, zaangażowanie oraz organizację wielu różnych imprez i przedsięwzięć mających na celu aktywizację i integrację osób z niepełnosprawnościami ze społecznością lokalną.

Wszystkim wymienionym serdecznie gratulujemy!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPS QUALITY

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Ktoś 3 2 dni temuocena: 100% 

  Gratuluję wytrwałości w zawodzie. Zastanawia mnie zawsze w ten dzień jedno - kiedy w końcu ktoś pomyśli o opiekunkach w MOPS-ach, ech....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Emil 2 2 dni temuocena: 100% 

  PAN HENRYK SUPER FACET GRATULACJE

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xyz 1 2 dni temuocena: 100% 

  Gratulacje!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMAAndrzejki
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4166 sekundy