REKLAMAPracownia
REKLAMAprofi
Zrealizują najodważniejsze pomysły. Na ich zupełny brak też znajdą receptę! Studio łazienek BathGo to najwyższe brytyjskie standardy obsługi klienta - do Twojej dyspozycji w Iławie.

Zrealizują najodważniejsze pomysły. Na ich zupełny brak też znajdą receptę! Studio łazienek BathGo to najwyższe brytyjskie standardy obsługi klienta - do Twojej dyspozycji w Iławie. (Fot. materiały BathGo.)

Czy wiesz, że w Iławie jest takie miejsce? Przy ulicy Andersa znajduje się wyjątkowe studio łazienek BathGO, w którym zaprojektują, wyposażą i zamontują Twoją łazienkę. Obsłużą Cię "od A do Z" - łącznie z fachowym montażem!

Nieszablonowe pomysły, odważne projekty oraz nastawienie "da się" - to główne założenia tego miejsca. 

BathGO Iława. Odwiedź ich i przekonaj się, jak efektowne są ich projekty i realizacje!

Ilość zdjęć 14

Właściciele pochodzą z Iławy. Alicja i Jarek to małżeństwo, które w 2005 roku wyjechało z naszego miasta na Wyspy Brytyjskie, żeby z doświadczeniem oraz nowymi pomysłami wrócić do Iławy w 2020 roku. 

- Bardzo chcielibyśmy zaproponować obsługę klienta na najwyższym poziomie - takim, jakiego doświadczyliśmy w Anglii - mówi Alicja. - Współczesne możliwości aranżacji łazienkowych są tak szerokie jak nigdy wcześniej. Jesteśmy w stanie sprostać najodważniejszym pomysłom. Z ich absolutnym brakiem też sobie poradzimy! 

Studio BathGo nie działa według utartych schematów, tylko szanuje czas inwestora i stara się indywidualnie dopasować każde wnętrze do oczekiwań klienta. 

- Podpowiadamy, ale nie narzucamy swojej wizji, jesteśmy otwarci na najbardziej szalone pomysły - podkreśla Alicja.

Co ich wyróżnia?

  • Salon współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami z Polski oraz ze świata. 
  • Wyposaży Twoją łazienkę we wszystko - począwszy od płytek, poprzez armaturę, ceramikę, grzejniki, meble, oświetlenie, tapety, aż po sztukaterię i akcesoria.
  • Wykona kompleksowy montaż łazienki. Ich fachowcy to zespół doświadczonych hydraulików, elektryków, glazurników oraz stolarzy. 
  • Współpracują z architektami i zapraszają nowych do kontaktu.
  • Zajmują się łazienkami nowymi oraz takimi, które wymagają generalnego remontu.
  • Szanują czas swoich klientów. Zajmą się każdym aspektem Twojej nowej łazienki. Inwestor nie musi poświęcać swojego cennego czasu na dobór i dostawę materiałów budowlanych, czy wywóz odpadów poremontowych.

f

Odwiedź ich i przekonaj się, jak efektowne są ich projekty i realizacje! Tutaj zrealizujesz marzenie o swojej idealnej łazience i znajdziesz mnóstwo inspiracji.


"Da się"! Studio łazienek BathGO zaprasza!

Iława, ulica Andersa 2C.
Zajrzyj na ich Facebooka: BathGO i odwiedź na Instagramie.


Alicja studiowała „Kitchen and Bathroom Planning and Design” na University of the Arts London. Teraz z jej wiedzy i doświadczenia skorzystasz w studiu łazienek BathGO w Iławie. 

Natomiast Jarek to certyfikowany mistrz budownictwa. Ciągle uczęszcza na szkolenia, na przykład płyt wielkoformatowych. Oboje starają się cały czas zdobywać nową wiedzę - bo tego wymaga rynek.

Czy wiesz, że w Iławie jest takie miejsce? Przy ulicy Andersa w Iławie znajduje się wyjątkowe studio łazienek BathGO, w którym zaprojektują, wyposażą i zamontują Twoją łazienkę. 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASprzątanie
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1893 sekundy