REKLAMAPatrz
REKLAMAprofi
Poranna kawa na balkonie z widokiem na Iławkę to marzenie wielu z nas.

Poranna kawa na balkonie z widokiem na Iławkę to marzenie wielu z nas.

Na „Osiedlu Natura” przy ul. Świerkowej, które powstaje na obrzeżach Iławy, tuż nad malowniczą rzeką Iławką, odnajdziemy spokój i równowagę. To miejsce udowadnia, że można zamieszkać w mieście, korzystając z jego udogodnień i jednocześnie cieszyć się bliskością przyrody. Taki bonus serwuje mieszkańcom osiedla sprawdzony iławski deweloper – IPB.

PORANNA KAWA Z WIDOKIEM NA IŁAWKĘ

Wybierając mieszkanie w tej lokalizacji, z okna lub balkonu można podziwiać piękno otaczającej natury, a kawa wypita na tarasie o poranku gwarantuje niepowtarzalne doznania oraz dawkę energii na cały dzień. Cudowny widok na Iławkę z bogactwem dzikiej fauny i flory po prostu zachwyca i daje wytchnienie od miejskiego zgiełku. Przekonali się już o tym mieszkańcy pierwszego budynku nr P1, który niedawno został przekazany do użytkowania. Z kolei właściciele własnego M w drugim budynku P2 doświadczą tego pod koniec pierwszego kwartału 2023 roku. Aktualnie trwa budowa oraz sprzedaż mieszkań w tym budynku.

KOMPLEKS O MINIMALISTYCZNEJ ZABUDOWIE

„Osiedle Natura” będzie kompleksem 13 budynków wielorodzinnych o minimalistycznej 4- kondygnacyjnej zabudowie z około 750 mieszkaniami, 180 garażami indywidualnymi w podpiwniczeniu budynków, ogólnodostępnymi parkingami zewnętrznymi z miejscami postojowymi oraz bezpiecznymi placami zabaw dla najmłodszych.

KOMFORT PRZEDE WSZYSTKIM

Wszystkie mieszkania charakteryzuje funkcjonalny układ, który gwarantuje mieszkańcom komfort życia. Każdy budynek będzie posiadał komórki lokatorskie i pomieszczenia gospodarcze. Na osiedlu znajdą się garaże zlokalizowane w podpiwniczeniu budynków oraz zewnętrzne miejsca postojowe. Z kolei ekologiczne place zabaw będą stanowiły bezpieczne miejsca dla maluchów oraz przestrzeń sąsiedzkich spotkań dla ich rodziców.

NOWOCZESNY DESIGN W SKANDYNAWSKIM STYLU

Nowoczesna architektura o prostych liniach i skandynawskiej stylistyce doskonale wpisuje się w otoczenie osiedla. Stonowana pastelowa kolorystyka oraz minimalistyczna zabudowa nadadzą całości ponadczasową tożsamość odporną na chwilowe trendy. We wspólnych częściach wszystkich budynków zostaną wykorzystane naturalne elementy drewna oraz odcienie zieleni, dzięki czemu „Osiedle Natura” stanie się integralnym elementem otoczenia.

TAK BLISKO, CHOĆ Z DALA OD MIASTA

Lokalizacja osiedla pozwala z jednej strony być poza miastem, a z drugiej dotrzeć do jego centrum w ciągu pięciu minut samochodem. Bliskie sąsiedztwo drogi nr 16 sprawia, że w ciągu kilku minut można włączyć się do ruchu w stronę Olsztyna lub Grudziądza, a także wjechać na trasę prowadzącą do drogi nr 15 i Torunia.

APARTAMENTY W CENTRUM

IPB posiada również w swojej ofercie deweloperskiej zupełnie inną propozycję - „Villę Kościuszki 9A” w ścisłym centrum Iławy. To prestiżowe apartamenty w kameralnym budynku z dwiema halami garażowymi. Idealne miejsce dla tych, którzy wolą zamieszkać w centrum i mieć wszystkie miejskie atrakcje na wyciągnięcie ręki. Aktualnie trwa budowa i sprzedaż apartamentów w tej lokalizacji. Przekazanie kluczy jest planowane pod koniec 2023 roku.

SPRAWDZONY I RZETELNY DEWELOPER

Aby podjąć decyzję o zakupie mieszkania, należy dobrze poznać dewelopera, któremu chcemy powierzyć nasze oszczędności. Zaufanie i markę firmy buduje się latami. IPB jako firma z ponad 55-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym i ponad 25-letnim stażem jako deweloper daje gwarancję pomyślnej realizacji każdej inwestycji i bezpieczeństwa lokaty kapitału. To sprawdzony i pewny deweloper, dzięki któremu już tysiące rodzin zamieszkało w wymarzonym, własnym M. Stabilna sytuacja finansowa spółki, rzetelność, wiarygodność, doświadczenie, elastyczność rynkowa - to wszystko zapewnia klientom IPB poczucie tak ważnego dzisiaj bezpieczeństwa.

STAŁE CENY I TERMINOWOŚĆ

Nabywcy mieszkań zawsze mogą być pewni terminowego otrzymania kluczy. IPB gwarantuje też stałe ceny mieszkań w całym okresie realizowania inwestycji, bez żadnych ukrytych dopłat. Ceny te nie podlegają waloryzacji i zawierają wszystkie składniki, takie jak: koszt piwnicy, balkonu, gruntu przynależnego, miejsca postojowego oraz podatku VAT. Co jeszcze wyróżnia inwestycje deweloperskie IPB? To, że są realizowane na gruntach stanowiących własność, dzięki czemu przyszli właściciele mieszkań nie będą ponosić żadnych dodatkowych opłat związanych na przykład z wieczystym użytkowaniem gruntu, czy przekształceniem go we własność.

PEWNA INWESTYCJA W NIEPEWNYCH CZASACH

Niezależnie od warunków gospodarczych, inwestowanie w nieruchomości od zawsze uważane było za najlepszy i najbardziej bezpieczny sposób lokowania oszczędności. W aktualnych bardzo niepewnych czasach zakup mieszkania jako inwestycja to najbezpieczniejsza i najbardziej pewna lokata kapitału, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo środków finansowych. Biorąc pod uwagę wciąż rosnącą inflację, to także najlepsza ochrona zgromadzonych oszczędności przed utratą ich wartości. Dlatego warto zainwestować swoje środki finansowe w zakup mieszkania tylko od sprawdzonego dewelopera. To bezpieczeństwo finansowe jest niezwykle ważne, gdy mówimy o  wydatku kilkuset tysięcy złotych na wymarzone mieszkanie.


Sprzedaż mieszkań:

Biuro Dewelopera „IPB” Sp. z o.o.
Iława, ul. Lubawska 3.
Tel. 609 499 117, (89) 644 90 08 
www.ipbilawa.com.pl


„Osiedle Natura” przy ul. Świerkowej to kompleks 13 budynków o 4-kondygnacyjnej zabudowie.

Aktualnie trwa budowa i sprzedaż mieszkań w budynku P2.

Akcenty natury w częściach wspólnych w budynku nr P1.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAPS QUALITY
Artykuł załadowany: 0.2735 sekundy