ZDZ
REKLAMACastrorama
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 listopada 2022, 14:47

Nadchodzący wielkimi krokami mikołajkowy weekend 3-4 grudnia w hullo - centrum rodzinnej rozrywki w Fijewie tuż koło Lubawy - to ostatnia szansa w tym roku na skorzystanie z niemal wszystkich dostępnych tu atrakcji w promocyjnej cenie 40 zł! W tym czasie hullo przeobrazi się w prawdziwą świąteczną wioskę. Utrzymanych w bożonarodzeniowym klimacie atrakcji nie zabraknie także podczas kolejnych grudniowych weekendów.

Ho! Ho! Ho! Chociaż do Świąt jeszcze chwila, to w hullo już czuć zapach pierniczków i słychać dzwoneczki... 

Dlatego warto już teraz pomyśleć o zaplanowaniu grudniowych atrakcji w tym wyjątkowym - bożonarodzeniowym klimacie. Mikołajki w supercenie już 3-4 grudnia! Świąteczna wioska czeka na Was także w kolejne weekendy.


Na cały grudzień hullo - rodzinne centrum rozrywki w Fijewie tuż obok Lubawy - zamienia się w ŚWIĄTECZNĄ KRAINĘ i Wioskę Świętego Mikołaja! 


- Zapraszamy na mikołajki 3-4 grudnia w promocyjnej cenie. Odwiedzajcie nas także w kolejne weekendy grudnia. Przyjmujemy wizyty indywidualne rodziców z pociechami; organizujemy też szkolne wycieczki (pozostały już ostatnie wolne terminy!). Oprócz naszych najpopularniejszych atrakcji możecie wybrać świąteczne warsztaty ze zdobienia pierników, przejazd hullociuchcią, gwiazdkowe warsztaty plastyczne czy malowanie buziek - wymienia hullo. - Możecie spotkać u nas nawet prawdziwego Mikołaja, który wypatrywać będzie dobrze bawiących się dzieci! 


Jeśli chcecie uzyskać więcej świątecznych informacji, w hullo są do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu 797 70 76 93. 


Przybywajcie, by poczuć ten niepowtarzalny klimat Świąt!

Bilety kupicie na stronie hullo: https://hullo.pl/aktualnosci/mikolajki-w-hullo/.

BILETY DLA CZYTELNIKÓW PORTALU!

Pięć wejściówek do Wioski Świętego Mikołaja w hullo przekażemy Czytelnikom w zabawie na portalu www.infoilawa.pl. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy:

  • - publicznie udostępnić na swojej ścianie na Facebooku konkursowy post (tutaj link) ORAZ
  • - opublikować komentarz pod konkursowym postem: w treści wpiszcie, która z przygotowanych w hullo mikołajkowych atrakcji podoba się Wam najbardziej :-).

f

Wyniki ogłosimy na portalu w nadchodzący czwartek. 

AKTUALIZACJA

Miło nam poinformować o wynikach zabawy. Wejściówki na mikołajki w hullo zdobywają:

  • Zuzanna Traczyk, 
  • Dominika Gawińska, 
  • Joanna Kołakowska,
  • Anna Mówińska
  • i Agnieszka Banasiuk.

f

Bilety udostępnimy w prywatnych wiadomościach. Gratulujemy i życzymy miłej mikołajkowej zabawy!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.2876 sekundy