REKLAMAKurza góra
REKLAMAMartex
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 listopada 2022, 09:30 komentarzy 16
Na razie został zamknięty jeden pas ruchu (w kierunku ulicy Sobieskiego).

Na razie został zamknięty jeden pas ruchu (w kierunku ulicy Sobieskiego). (Fot. Info Iława.)

Właśnie rozpoczyna się remont odcinka ulicy 1 Maja w Iławie. Do czasu zakończenia robót kierowcy będą musieli się liczyć z pewnymi utrudnieniami.

Wykonawca rozpoczął już prace.

Na razie został zamknięty jeden pas ruchu (w kierunku ulicy Sobieskiego), ale możliwe, że wykonawca zamknie oba - wówczas jednak wciąż umożliwi mieszkańcom dojazd do ich posesji.

Prace powinny zakończyć się w przyszłym tygodniu - w zależności od pogody.

Remont obejmie dokładnie 950 m2 ulicy 1 Maja do skrzyżowania z ulicą Sobieskiego. Wartość robót, polegających na położeniu nowej nawierzchni mineralno-asfaltowej, opiewa na niespełna 160 tysięcy złotych.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Remont obejmie dokładnie 950 m2 ulicy 1 Maja do skrzyżowania z ulicą Sobieskiego. 
Fot. Urząd Miasta w Iławie.

REKLAMAskup złomu

16Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~zgaduj-zgadula 16 6 miesięcy temuocena: 18% 

  a któż to taki ? burak ćwikłowy z laseczna ? niewykluczone , że najmądrzejszy na tym forum towarzysz 35-ty wskaże bezbłędnie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec Iławy 15 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Szkoda, że nie w styczniu,latem prosiło się, aby wykonać te roboty - BRAVO

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zdziwiony 14 6 miesięcy temuocena: 11% 

  Ktoś z władz mógłby się zastanowić jak by można było przenieść Zakład Karny w Iławie, z ul. 1 Maja, położony blisko centrum miasta i osiedli mieszkaniowych, gdzieś dalej, na koniec miasta albo może do przedmieść. Obecne miejsce ZK miało by spory potencjał biznesowy - po przebudowaniu ich na biura, obiekty usługowe, sklepy i apartamenty. Myślę, że są w Polsce firmy deweloperskie które mogłyby ten obiekt wykupić i zrobić na nim interes, a mieszkańcom sąsiadujących osiedli udostępnić przestrzeń i dostęp do różnych usług. Można by do tego wykorzystać różne dotacje rządowe na walkę z kryzysem. Gdyby namówić np. MSW aby zbudowało nowy ZK na obrzeżach miasta, to można by wygenerować pewien ruch gospodarczy w mieście.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższej miernoty 13 6 miesięcy temuocena: 82% 

  Bełkocz sobie dalej paranoiczny kretynie. Na wszelkie polemiki z intelektualną miernotą twojego pokroju po prostu szkoda czasu. Byłoby to wręcz dla mnie uwłaczające. Z równym powodzeniem co z tobą można by próbować prowadzić dyskusje z nogą od stołu lub kołkiem w płocie. Jak będziesz miał wreszcie coś własnego do napisania, to się zgłoś. I lecz swój głupi łeb skołatany numerem 35...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do 35-tego 12 6 miesięcy temuocena: 29% 

  wykwalifikowany mędrcze poniższy , na jakiej podstawie ? stwierdzasz że """nie mają żadnych kwalifikacji do pełnienia funkcji""" a pamiętasz jak lamentowałeś , że rżną lasy całymi połaciami ? a tymczasem przez ostatnie 7 lat lasów przybyło . A błota i chrustu już nazbierałeś , bo wieszczyłeś wielokrotnie , że węgla zabraknie . A w bloku , w którym mieszkasz są schody w górę , czy tylko w dół ? bo to konstrukcja z czasów towarzyszy czerwonych .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do notej beny 11 6 miesięcy temuocena: 78% 

  Dzisiaj np. w Polsacie podano, że w spółkach skarbu państwa udaje że pracuje ponad 8 tysięcy pisowskich pociotków, którzy nie mają żadnych kwalifikacji do pełnienia funkcji, które piastują swych tyłkami. A towarzyszami z pzpr to już tylko ty się nieustannie pasjonujesz. Podobnie jak całymi zastępami ormowców. Tak swoją drogą twoje ciągłe zafascynowanie tymi formacjami jest co najmniej zastanawiające. ..Z kolei, skoro patologie wyśmiewane kiedyś za socjalizmu przez Bareję odrodziły się w pełnej krasie w paskudnych czasach tzw. dobrej(?) zmiany, to trzeba je nieustannie przypominać. Przy okazji pozdrawiam po raz kolejny gorącego i nieustannego fana wszystkiego tego o czym piszę. Ciekawe jednak o czym ciołku byś wiecznie bełkotał, gdybym ja nic nie pisał? Spalasz się na różnych forach, po których biegasz jak węszący burek, niby wirująca ogłupiała ćma, która wpadła w snop światła i nie potrafi się z niego wydostać. Jak można się tak publicznie ustawicznie kompromitować? Aż mi ciebie żal..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~to było za komuny 10 6 miesięcy temuocena: 32% 

  to właśnie w czasach komuny / rok 1972 / byli tacy zawodowi dyrektorzy , którzy przesuwali jeziora .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nota bene 9 6 miesięcy temuocena: 41% 

  co ty pleciesz pleciugo o tysiącach pisowskich fachowców . Czyżbyś zapomniał jakimi to fachowcami byli towarzysze z pzpr ? A z jeziorem i Bareją powtarzasz się po raz n-ty .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~to się przesunie... 8 6 miesięcy temuocena: 64% 

  Podobny "mądry"pomysł co" zdziwiony" miał tzw. zawodowy dyrektor ze słynnego filmu Barei "Poszukiwany, poszukiwana". Właśnie, "po linii partyjnej" został kolejnym dyrektorem, tym razem biura architektonicznego, nie mając jednak bladego pojęcia o architekturze. Nota bene - dziś mamy tysiące takich samych pisowskich "zawodowych fachowców" w przeróżnych instytucjach i spółkach skarbu państwa... Zawodowy dyrektor przygląda się makiecie ukazającej plan zabudowy osiedla, coś mu jednak najwyraźniej nie pasuje i pyta: "A co to jest to niebieskie? To jest jezioro panie dyrektorze" . Pan dyrektor na to: "A to nie... To się przesunie. O, tutaj..." Więc może i Ty " zdziwiony" jesteś takim samym "zawodowym dyrektorem"?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mariola 7 6 miesięcy temuocena: 18% 

  Biurowce czego chcesz tu robić??? Jak w tym mieście nic nie na poza ZK

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mark 6 6 miesięcy temuocena: 100% 

  A od kiedy MSW ma coś wspólnego z zakładem karnym?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gierek 5 6 miesięcy temuocena: 27% 

  A tak poza tym, w Iławie jest jeszcze dużo obiektów, sklepów itp. które przypominają czasy PRL. Te prostokątne, wielobryłowe domki. Może już czas je nieco unowocześnić? Szczególnie tą przednią ścianę z wielu budynków szeregowych nieco zintegrować (trzeba by między sąsiadami się porozumieć) i zmodernizować?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~111 4 6 miesięcy temuocena: 80% 

  Zawsze możesz zasponsorować. W dobie rosnących cen po lokdownach i tłumieniu gospodarki to wszyscy liczą każdy grosz, a nie patrzą co modernizować. Trzeba przetrwać... Kiedyś chleb za złotówkę, teraz pięć. I to nie koniec. Wina Putina, nie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pablo 3 6 miesięcy temuocena: 80% 

  No w końcu Brawo Wy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcin 2 6 miesięcy temuocena: 80% 

  W zimę remonty? A to dobre

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bobek 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

  No czas najwyższy ...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.4532 sekundy