REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2
Zgodnie z deklaracją o aktywności społecznej każdy, kto chce wystartować z list wyborczych partii, będzie musiał przepracować minimum 30 godzin w organizacjach społecznych.

Zgodnie z deklaracją o aktywności społecznej każdy, kto chce wystartować z list wyborczych partii, będzie musiał przepracować minimum 30 godzin w organizacjach społecznych.

Partia Polska 2050 Szymona Hołowni rozwija swoje struktury. W ostatnich kilku tygodniach w całej Polsce odbywały się wybory, w ramach których wybierano zarządy regionów. Tak stało się również w województwie warmińsko-mazurskim. Na spotkaniu w Olsztynie i online delegaci z kół partii dokonali wyboru na najważniejsze funkcje w regionie.

Przewodniczącym regionu został wybrany Rafał Ryszczuk - Burmistrz Kisielic, doświadczony samorządowiec i włodarz gminy znanej w całej Polsce z odnawialnych źródeł energii i najniższych cen ciepła w kraju. 

- Czeka nas wytężona praca związana z rozbudową struktur politycznych na Warmii i Mazurach, wchodzimy w rok wyborczy i musimy być przygotowani do tej kampanii jak najlepiej. Zrobię wszystko, żeby partia rozsądku ekonomicznego i wrażliwości społecznej, jaką jest Polska 2050, miała w naszym regionie silne struktury - mówi Rafał Ryszczuk, szef regionu partii PL2050.

Skarbnikiem regionu został Andrzej Kimbar, radny miejski Wielbarka, samorządowiec z dwudziestoletnim doświadczeniem.

Sekretarzem regionu został Łukasz Krumin, wcześniej regionalny koordynator w sztabie Szymona Hołowni w czasie wyborów prezydenckich.

Członkami zarządu zostali Robert Klimowicz, radny miasta Ełku oraz Robert Szczepański, radny gminy Małdyty.

Członkami rady krajowej zostali Rafał Ryszczuk i Andrzej Kimbar.

Ponadto, delegatami na zjazd krajowy zostali:

  • Piotr Wasześcik,
  • Małgorzata Werkowska-Wiktorska,
  • Sebastian Kosiorek,
  • Joanna Porucznik.

f

Wszyscy członkowie zarządu podpiszą także deklarację o aktywności społecznej. Zgodnie z nią każdy, kto chce wystartować z list wyborczych partii, będzie musiał przepracować minimum 30 godzin w organizacjach społecznych.

W ostatnich kilku tygodniach w całej Polsce odbywały się wybory, w ramach których wybierano zarządy regionów.

Tak stało się również w województwie warmińsko-mazurskim. Na spotkaniu w Olsztynie i online delegaci z kół partii dokonali wyboru na najważniejsze funkcje w regionie.

Rafał Ryszczuk, Burmistrz Kisielic, szefem regionu warmińsko-mazurskiego partii Polska 2050. 

Robert Szczepański, radny gminy Małdyty, został członkiem zarządu.

Andrzej Kimbar, radny miejski Wielbarka, został skarbnikiem regionu.

Robert Klimowicz, radny miasta Ełku, został członkiem zarządu.

Artykuł zlecony.

REKLAMAskup złomu
Artykuł załadowany: 0.2753 sekundy