REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja 2

31 grudnia 2022 roku zapraszamy na zabawę sylwestrową do Ośrodka Wypoczynkowego Telewizji Polskiej S.A. w Sarnówku, aby spędzić tę magiczną noc w miłej atmosferze, w otoczeniu piękna przyrody.

To właśnie tu, w gronie najbliższych, przyjaciół pożegnacie Państwo stary 2022 rok i przywitacie nowy - 2023. 

- W naszym ośrodku zapewniamy szampańską zabawę do białego rana w rytm muzycznych hitów prezentowanych przez DJ-a oraz szereg innych atrakcji, w tym zabawy i konkursy - podaje szczegóły organizator sylwestrowej zabawy. - Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy bogate menu, w którym nie zabraknie smacznej kuchni regionalnej. Zaplanowaliśmy uroczystą kolację, przekąski słone i słodkie, ciepłe posiłki, a także ognisko nad brzegiem Jezioraka.

To z pewnością będzie wyjątkowy i niezapomniany wieczór sylwestrowy!

Dla wszystkich zainteresowanych dłuższym pobytem istnieje możliwość spędzenia w ośrodku noworocznego weekendu w dniach od 30 grudnia 2022 do 1 stycznia 2023 roku. 

Gwarantujemy pobyt nie tylko w nowoczesnym, komfortowym wnętrzu, ale również w fantastycznej atmosferze. Niezwykłe umiejscowienie Ośrodka Wypoczynkowego w Sarnówku czyni go prawdziwym rajem dla osób pragnących wypocząć w atmosferze ciszy i spokoju.


REZERWACJE:

89 640 44 44
786 886 408
WWW.SARNOWEK.TVP.PL


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.3633 sekundy