REKLAMANieruchomości
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 grudnia 2022, 20:44 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Z takim bożonarodzeniowym widowiskiem wystąpili przed lokalną publicznością już 5. raz. "Hymnem ku Narodzeniu", to tytuł tegorocznego świątecznego słowno-muzycznego spektaklu w wykonaniu członków Stowarzyszenia Uniwersytet III Wieku w Iławie.

Wydarzenie w poniedziałkowy wieczór, 12 grudnia, przyciągnęło do Kinoteatru "Pasja" w Iławie bliskich osób występujących, członków i sympatyków Stowarzyszenia oraz wszystkich, którzy chcieli za sprawą przygotowanego programu poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 

Widowisko bożonarodzeniowe, przygotowane przez Stowarzyszenie Uniwersytet III Wieku w Iławie.

Ilość zdjęć 33

W słowno-muzycznym spektaklu, według scenariusza i w reżyserii Piotra Weintza, zaprezentowali się chór Vivat, Teatr Arlekin i Salonik Poetycki działające przy Stowarzyszeniu Uniwersytet III Wieku w Iławie. Za opracowanie muzyczne odpowiadali Alicja i Wojciech Szymańscy. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAskup złomu
REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~uczestnik... 1 12 miesięcy temu

    Po występach w Olsztynie jesteśmy bardziej odważni - powinniśmy częściej występować dla publiczności ...??? powodzenia...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.6476 sekundy