REKLAMAincome2
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. organizator.)

Wielkimi krokami zbliża się 8. edycja Gminnego Charytatywnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego - wydarzenia tradycyjnie organizowanego w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie na krótko przed Świętami.

Tegoroczną edycję tego charytatywnego wydarzenia zaplanowano już na nadchodzącą niedzielę, 18 grudnia.


Całkowity dochód ze sprzedaży bożonarodzeniowych ozdób, podarowanych przez darczyńców na licytację i kiermasz, zostanie przekazany na cele charytatywne. 


- Stwórz bożonarodzeniową szopkę, stroik lub inną ozdobę - zachęca dzieci, młodzież i dorosłych GOK w Lasecznie. - Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone - dodają organizatorzy. 

Podczas wydarzenia - we współpracy z kołami gospodyń wiejskich z terenu gminy Iława - będą oferowane słodkie specjały świąteczne.

Początek kiermaszu - o godzinie 11:00, natomiast licytacje i koncert rozpoczną się o 13:30. "Podziel się sercem jak opłatkiem" - to hasło wydarzenia.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.4474 sekundy