REKLAMAZDZ
REKLAMAkarczma 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 grudnia 2022, 10:05

Poprawisz krążenie i nastrój, dasz odpocząć zmęczonym mięśniom, zregenerujesz ducha i ciało. Zimą koniecznie... wskakuj do sauny! 


Zapraszamy Ciebie, rodzinę i znajomych do wyjątkowej sauny na houseboacie - komfortowej jednostce na stabilnej platformie, zacumowanej na wodach Małego Jezioraka przy Starym Tartaku w Iławie.


SAUNA NA ŚWIĘTA, SAUNA NA KARNAWAŁ!

Kilkugodzinny pobyt w tym apartamencie na wodzie, wyposażonym w saunę, dwa zewnętrzne tarasy i efektowne wnętrze, to doskonały sposób na wypad ze znajomymi, relaks w rodzinnym gronie, albo romantyczny wieczór tylko dla dwojga. Wybierz termin i rezerwuj: na Święta albo na karnawał. Tel. 797 70 76 93.

Tu się odprężysz, zregenerujesz, na chwilę oderwiesz od codzienności i szarówki za oknem. Chociaż do licznych korzyści - i dla ciała, i dla ducha - płynących z saunowania chyba nikogo nie trzeba przekonywać, to oddajmy na chwilę głos ekipie Houseboatu Iława.

- Sauna sucha, taka jak nasza, jest jednym z najlepszych sposobów na relaks i odprężenie. To jeden z najstarszych sposobów na odzyskanie energii i zdrowia. Do tego skutecznie pomaga leczyć wiele dolegliwości: pozbędziesz się bólu mięśni i napięcia, złagodzisz stres, pożegnasz ciągłe zmęczenie - wymieniają. - Ponadto sauna poprawia krążenie i uruchamia procesy detoksykacji, czyli odtruwania organizmu. Wspomagająco stosuj w leczeniu chorób skóry: trądziku, łuszczycy.

Sauna jest bardzo prosta w użyciu. Zastaniesz ją nagrzaną do 60 stopni i gotową do użytku. Jeśli zechcesz, możesz zmienić temperaturę - np. na łagodniejszą, odpowiednią dla osób wrażliwych, cierpiących na choroby serca, dzieci, czy seniorów. 

Taki pobyt możesz połączyć z morsowaniem (dla zdrowia i odporności szczególnie poleca się kilka naprzemiennych sesji ciepło - zimno) - dostęp do wód Małego Jezioraka masz bezpośredni z tarasu jednostki. Skorzystasz też z kuchni, salonu, toalety, prywatnego miejsca na przebranie się - jest tu wszystko, czego potrzebujesz, aby odprężyć się i zregenerować w gronie przyjaciół i rodziny.


Houseboat Iława to atrakcja, którą dostarcza Wam hullo - rodzinne centrum rozrywki w Fijewie tuż obok Lubawy.


REZERWUJ!

Dostępne są terminy świąteczne, noworoczne, karnawałowe. Zajrzyj do swojego kalendarza, wybierz datę i dzwoń! :-) Tel. 797 70 76 93. 

ZABAWA DLA CZYTELNIKÓW. MAMY DLA WAS ZAPROSZENIE DO SAUNY NA HOUSEBOACIE!

Świąteczno-noworoczna niespodzianka dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl - mamy dla Was zaproszenie na 3-godzinną sesję saunowania na houseboacie w Iławie (dla 4 osób)!

Zaproszenie rozlosujemy wśród osób, które:

  • publicznie udostępnią na swojej ścianie na Facebooku konkursowy post (znajdziecie go pod tym linkiem) ORAZ
  • w komentarzu pod wskazanym powyżej konkursowym postem wpiszą lub oznaczą co najmniej dwie osoby, które zaproszą na saunowanie na houseboacie.

f

Powodzenia! Wyniki zabawy ogłosimy tuż po Świętach.

AKTUALIZACJA: MAMY WYNIKI!

Dziękujemy za duże zainteresowanie zabawą; miło nam ogłosić wyniki! Kto może organizować ekipę i szykować się na saunowanie na houseboacie? Ten świąteczno-noworoczny prezent hullo sprawi:

  • Łukaszowi Kurkowi.

f

Aby uzgodnić termin wykorzystania zaproszenia, prosimy o telefon do hullo (797 70 76 93). Już teraz życzymy miłego wypoczynku!

A MOŻE INNE ATRAKCJE?

Co jeszcze słychać w hullo? Rodzinne centrum rozrywki w Fijewie obok Lubawy poleca:

- bal sylwestrowy z nocowanką: link;                 
- półkolonie: link;                                                  
- wypożyczalnia sprzętu narciarskiego: link;         
- zimowisko - ferie: link;
- sensohullo: link;
- karnety miesięczne: link;
- długi weekend w hullo: link.                                  

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea
Artykuł załadowany: 0.2938 sekundy