REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 grudnia 2022, 10:44 komentarzy 5

(Fot. GDDKiA.)

Już jutro (w środę, 21 grudnia) o godzinie 10:00 zostanie oficjalnie otwarta obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego - potwierdza Urząd Wojewódzki w Olsztynie.

Wstęga tej wielomilionowej inwestycji zostanie przecięta w Nowym Mieście Lubawskim, na skrzyżowaniu (rondzie) łączącym ul. Lidzbarską z obwodnicą.

W uroczystości weźmie udział m.in. wiceminister infrastruktury Rafał Weber.


W ramach inwestycji pod nazwą "Budowa obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego w ciągu drogi krajowej nr 15" wybudowano nową drogę o długości około 18 km. Obwodnica omija Nowe Miasto Lubawskie od wschodu, a z "piętnastką" w jej starym przebiegu skomunikowana jest w okolicy miejscowości Kaczek i Wielki Głęboczek.


Całkowita wartość projektu opiewa na niemal 392 mln zł.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~żenada 3 3 miesiące temuocena: 33% 

  oczywiście klecha i różaniec musi być Polska to jednak zacofany kraj. dziwi mnie to że nic nie mówią o dotacji z Unii 303 mln złotych hmmmm

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jednomyślność już była 2 3 miesiące temuocena: 100% 

  żenujące to są komentarze postępowych , którzy chcieliby narzucać innym swoje poglądy i wskazywanie jak inni mają postępować .czyli niech postępowi nie wsadzają nosa , do cudzego prosa .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~We 1 3 miesiące temuocena: 100% 

  A czy ktoś wie kiedy otwarcie drogi Ostróda-Wirwajdy?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5043 sekundy