REKLAMApluszak
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 stycznia 2023, 08:31 komentarzy 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Jak co poniedziałek zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami nowych ofert pracy z Iławy i powiatu iławskiego. Tym razem, z uwagi na okres okołoświąteczny i noworoczny, ofert, które jak zawsze pochodzą z bazy Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie, jest wyraźnie mniej.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Żaba 2 ponad rok temu

    Największymi wyzyskiwaczami w każdym calu są dyrektorzy wszelakich szkół. Bo… zrobi taka podyplomowe roczne śmieszne i pojedzie 3 razy na zjazd. I zabiera prace naprawdę wykształconym ludziom którzy 5 lat lub więcej ciężko orają w każdym calu żeby zdobyć wiedzę. Narobią tych śmiesznych podyplomówek pięćdziesiąt. To rada do dyrektorów. Zatrudnijcie tylko jednego nauczyciela co ma wszystkie papiery i pieczątki. I tak właśnie rośnie z dzieci debilne społeczeństwo. Dziękuje za występ. Kłaniam się nisko. Do zobaczenia niebawem.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Iławianin 1 ponad rok temu

    Ale syf niemożliwy... To dlatego ludzie tak nagminnie stąd wyjeżdżają. Wyzyskiwacze pier***eni...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5471 sekundy