REKLAMAincome2
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 stycznia 2023, 10:39 komentarzy 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

12 lutego odbędzie się kolejna - już 4. - edycja zimowego przełajowego biegu na 28-kilometrowej trasie między Iławą a Suszem; właśnie wystartowały zapisy.

Biegu przełajowego ZASUWAJ! nie trzeba lokalnym biegaczom przedstawiać. Charakterystyczna impreza organizowana przez kilka samorządów corocznie przyciąga komplet zawodników, którzy w pięknych okolicznościach przyrody przemierzają trasę ok. 28 kilometrów. Nie inaczej będzie i tym razem! 12 lutego start biegu zlokalizowany będzie przy hali ICSTiR, a punktem finalnym będzie plac przy hali CSiR w Suszu.

Zapisy już wystartowały: STS-TIMING.PL - REJESTRACJA.

Wystarczy kliknąć w link, przejść przez proces rejestracji i dokonać elektronicznej płatności (60 zł). I warto się pospieszyć, bo organizatorzy przewidzieli limit w postaci 150 miejsc!

Więcej informacji w załączonym regulaminie.

Źródło: organizator/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~ Szybki 2 4 miesiące temuocena: 100% 

    Tak już lecę zadzieram kiecę i lecę.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Żaba 1 4 miesiące temuocena: 0% 

    E tam. Ja się nie zapisze. Jeszcze za bardzo się rozpędzę i uderzę w drzewo. A potem pójdę siedzieć za zagrożenie w ruchu lądowym. Chyba ze najpierw wytną wszystkie drzewa wokół bo nie mam czym palić .

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASprzątanie
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4751 sekundy