REKLAMApluszak
REKLAMAikea

(Fot. UM w Iławie.)

- Mamy już ponad 530 aktywnych kart i ponad 700 złożonych wniosków od mieszkańców Iławy po miesiącu od wdrożenia systemu. To świetny wynik i dowód na to, że iławianie czekali na miejskie karty - mówi burmistrz Dawid Kopaczewski.  

Każda osoba, która poda miasto Iławę jako miejsce zamieszkania w deklaracji PIT i wybierze Urząd Skarbowy w Iławie, może korzystać z programu zniżkowego. Procedura uzyskania karty jest bezpłatna, niezwykle prosta i dostępna dla każdego!

- Aktualne statystyki są niezwykle optymistyczne i liczę na to, że wkrótce każdy mieszkaniec będzie posiadaczem naszej karty. Ta część osób, która odebrała już swoje karty, może korzystać z obiektów miejskich takich jak basen, kino, lodowisko w niższych cenach. Przy wieloosobowej rodzinie, która kilka razy w miesiącu chodzi na basen, takie obniżenie kosztów jest już znaczące. Kartę można bowiem wyrobić także dla dziecka, wystarczy przedstawić dokumenty potwierdzające rozliczanie się rodziców z podatku w Iławie – dodaje burmistrz Kopaczewski. 

Karta jest imienna dla każdego mieszkańca i daje dostęp do wielu korzyści – rabatów, ulg, specjalnych ofert, itp. Jej uzyskanie jest całkowicie bezpłatne!

Jak otrzymać Iławską Kartę Mieszkańca?

Najszybszy sposób ONLINE

1. Wejdź na stronę: karta.miastoilawa.pl - wypełnij wniosek,  załącz zdjęcie i skan dokumentu potwierdzającego rozliczanie podatku w Iławie (pierwsza strona PIT, a w przypadku dzieci dokumenty, jakie zostały załączone przy wypełnianiu wniosku o własną kartę, a także skan/ksero strony z PIT z danymi dziecka np. PESEL lub PIT 0).

2. Po pozytywnej weryfikacji możesz odebrać kartę w wybranym przez siebie punkcie.

3. Używaj karty i ciesz się ze zniżek!

Tradycyjny sposób: WNIOSEK W WERSJI PAPIEROWEJ 

1. Pobierz wniosek papierowy tam, gdzie Ci wygodnie: 
- w siedzibie Urzędu Miasta (ul. Niepodległości 13),
- Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jagiellończyka 3) oraz jej filii (ul. M. Curie-Skłodowskiej 26),
- Informacji Turystycznej (ul. Niepodległości 13),
- lub w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej (ul. Grunwaldzka 6a).

2. Wypełnij go i wraz ze zdjęciem i pierwszą stroną PIT dostarcz go do kancelarii Urzędu Miasta Iławy przy ul. Niepodległości 13.

3. Po pozytywnej weryfikacji odbierz kartę z wybranego punktu i ciesz się ze zniżek na terenie miasta!


Jesteś przedsiębiorcą i chcesz dołączyć do programu jako Partner?
Wejdź na stronę karta.miastoilawa.pl i zgłoś swoją firmę do programu partnerskiego. 
Zwiększ rozpoznawalność, zaprezentuj swoją ofertę i poszerz grono klientów!


Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 1.0661 sekundy