REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 stycznia 2023, 09:11

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Dzisiaj - 6 stycznia - przypada Święto Trzech Króli, zwane też Uroczystością Objawienia Pańskiego. W Iławie z tej okazji odbędą się aż trzy koncerty.

Poniżej przypominamy wszystkim zainteresowanym szczegóły.

Iławski chór „Camerata”, po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, wraca do tradycji chóralnego kolędowania w Święto Trzech Króli. W piątek, 6 stycznia 2023r. zespół zaśpiewa podczas i po Mszy św. o godz. 13.15 w kościele p.w. św. Brata Alberta w Iławie

Świąteczny koncert zespołu muzycznego Między Dźwiękami odbędzie się w Święto Trzech Króli w kościele p.w. św. Andrzeja Boboli w Iławie. Występ odbędzie się 6 stycznia o godz. 17.45 (po mszy o godz. 17.00) w kościele na Lipowym Dworze.

Święto Trzech Króli jak co roku będzie okazją do świątecznego koncertu chóru Iława Gospel Singers. Na swój występ IGS zaprasza 6 stycznia 2023 r. o godz. 19.30 do kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Iławie.

Na wszystkie występy wstęp jest wolny. W imieniu zespołów serdecznie zapraszamy.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4438 sekundy