REKLAMAResma
REKLAMAOlszta

(Fot. materiały prasowe.)

Inspirujące aktywności, ciekawi goście i, jak co roku, pasjonująca nowość - na feriach z MathRiders w Iławie dzieci nigdy się nie nudzą! Właśnie ruszył nabór na rozwijające dziecięcy potencjał zajęcia podczas dwóch zimowych turnusów.

Zbliżają się szkolne ferie, a Ty nie masz urlopu i nie możesz wyjechać z dzieckiem w góry? Nie martw się! To wcale nie oznacza, że Twoja pociecha musi spędzić dwa tygodnie przed ekranem telewizora albo smartfona.

Ferie z MathRiders w Iławie to interesujące zajęcia i codziennie inny, ciekawy gość! Każdy uczestnik znajdzie tutaj coś dla siebie:

  • - codziennie gry i zabawy edukacyjne,
  • - tematyczne warsztaty: pszczelarstwo, japonistyka...
  • - zajęcia z wykorzystaniem projektowania i drukowania w drukarce 3D.

f

Placówka - jak co roku - przygotowała też nowość. Tym razem będzie to pasjonująca podróż do świata... klocków Lego! Warsztaty "LeGo Education WeDo" poprowadzi Piotr Ambroziak, certyfikowany coach metodą Lego Serious Play.  

- Klocki Lego to nie tylko zabawka, to również świetne narzędzie do wspierania kreatywności i rozwoju dziecka, jego umiejętności przydatnych w edukacji szkolnej - mówi instruktor. - A te umiejętności to między innymi współpraca, planowanie, wzajemne słuchanie, wysławianie się, myślenie poza schematami, kreatywność. 

Podczas zabawy z wykorzystaniem duńskich klocków oraz innych edukacyjnych gier Piotr Ambroziak pokaże dzieciom, jak lepiej zapamiętać telefon do mamy czy listę zakupów - bez zapisywania na kartce. 


Kto pierwszy zbuduje most z klocków? Czy zgadniesz, co zbudowała koleżanka i ca miała na myśli? Jak bawić się przez godzinę tylko 6 klockami? Czy wiesz, że najwięcej opon na świecie wyprodukowała firma LEGO? Takie atrakcje i ciekawostki ze świata Lego czekają na Twoje dziecko podczas ferii w MathRiders!

Wystawa figurek Lego ze świata bajek będzie dodatkową atrakcją podczas całych ferii z MathRiders. Czy Twoje dziecko rozpozna wszystkie postacie z bajek?


Program, jak co roku, uzupełni wiele innych ciekawych i inspirujących zajęć o różnej tematyce (w tym warsztaty pszczelarskie, japonistyka, itp.).

Zgłoszenia na dwa turnusy:

  • od 23 do 27 stycznia oraz
  • od 30 stycznia do 3 lutego

f

są przyjmowane do 18 stycznia.


Dopytaj o szczegóły i zarezerwuj miejsce już teraz!

Ferie z MathRiders w Iławie
Zapisy:
telefon: 506 813 361; 
e-mail: ilawa@mathriders.pl;
strona internetowa: link;
osobiście: w siedzibie MathRiders na ulicy Sobieskiego 20B w Iławie.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMAPS QUALITY
Artykuł załadowany: 0.2197 sekundy