REKLAMApluszak
REKLAMAinkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 stycznia 2023, 09:57

(Fot. Artur Kijewski.)

Czas na pierwsze spotkanie przed publicznością w Iławie w 2023 roku! Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz drugi w tym sezonie pokonają Aluron CMC Wartę Zawiercie? Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 14 stycznia o godz. 14:45 - zaprasza zespół.

Pierwszy mecz pomiędzy Zieloną Armią a Jurajskimi Rycerzami, to historyczne zwycięstwo Indykpolu AZS Olsztyn w Zawierciu. Po długiej, pięciosetowej walce, trwającej ponad dwie godziny, zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera pokonali swoich rywali. Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz drugi w tym sezonie pokonają Aluron CMC Wartę Zawiercie?

Kto wygra w pojedynku przyjmujących – Robbert Andringa czy Uros Kovacevic? Który z atakujących zdobędzie więcej punktów – Karol Butryn czy Dawid Konarski? Czy Bartłomiej Lipiński okaże się lepszy od Bartosza Kwolka?

Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn dobrze rozpoczną nowy rok przed własną publicznością?Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 14 stycznia o godzinie 14:45 - zaprasza zespół. Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 26. roku życia.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3813 sekundy