ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 stycznia 2023, 11:21 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe.)

Dwa tygodnie dzielą nas od finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warsztaty artystyczne, podczas których powstanie namalowany... herbatą obraz Iławy sprzed lat, to jedna z lokalnych propozycji.

- Zapraszamy do stworzenia wspólnego obrazu Iławy sprzed lat. Herbatą! - zachęca lokalny sztab Orkiestry, który tradycyjnie zawiązał się w Iławskim Centrum Kultury (szefową jest dyrektorka ICK Lidia Miłosz).

- Praca będzie wykonana pod czujnym okiem artystki i zostanie przekazana na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podaje sztab. - Nieważne, ile masz lat, jakie masz umiejętności. Po prostu przyjdź i stwórz wraz z innymi coś fajnego i dobrego. 

Warsztaty poprowadzi Beata Jabłońska, nauczycielka sztuk plastycznych, która uczyła także w Wielkiej Brytanii. Jak mówi, chce szerzyć radość z tworzenia, dawać innym szansę na rozwój przez sztukę.

Zajęcia odbędą się w sali konferencyjnej w Iławskim Centrum Kultury w terminach:

  • - 17.01. 2023 (wtorek), godz. 13:30 - 15:30,
  • - 18.01.2023 (środa), godz. 12:30 - 14:30,
  • - 19.01.2023 (czwartek) godz. 13:30 - 15:30.

f


Wstęp jest bezpłatny i bez zapisów. Wspólna praca trafi na lokalną licytację na rzecz WOŚP.


Na podstawie ICK/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
Swojak

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Kibol 1 ponad rok temuocena: 67% 

    Znowu będziecie dorabiać tego nieroba?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4225 sekundy