REKLAMApluszak
REKLAMACastrorama
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 stycznia 2023, 09:30 komentarzy 34

(Fot. organizator.)

Niedziela, 15 stycznia 2023 roku była dniem organizacji w Iławie już piątej edycji rajdu "Biegacze i rowerzyści przeciw nienawiści".

Wydarzenie relacjonuje pomysłodawca i organizator, Krzysztof Zakreta.

5. rajd "Biegacze i rowerzyści przeciw nienawiści" odbył się w Iławie.

Ilość zdjęć 15

Przygotowujący się do uczestnictwa w rajdzie o poranku ujrzeli za oknami strugi deszczu i 5°C na termometrach. Tak też było przed godziną 10 w iławskiej galerii jazzowej, w której tradycyjnie rozpoczyna się rajd. To właśnie w tym miejscu 13 stycznia 2019 roku, w kolejnych dniach i latach, mieszkańcy Iławy spotykali się i zapalali znicze zamordowanemu w Gdańsku, podczas światełka do nieba finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Rajd tradycyjnie dedykowany był Jego pamięci, wzajemnemu szacunkowi oraz pokojowi na świecie, szczególnie w Ukrainie i tolerancji.

Po zapaleniu światełka pamięci pod portretem Pawła Adamowicza uczestnikom wręczono pamiątkowe przypinki, a organizator Krzysztof Zakreta przypomniał wydarzenia związane z dniem 13 stycznia 2019 roku i morderstwem prezydenta Gdańska. Następnie odczytał: 

„Pozdrawiam serdecznie uczestników 5. rajdu "Biegacze i rowerzyści przeciw nienawiści". Cieszę się, że przesłanie o dzieleniu się dobrem, które propagował śp. prezydent Paweł Adamowicz, nie ginie, ale z nami i z Wami jest. Wszystkiego dobrego i pozdrowienia serdeczne z Gdańska przesyła Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz”.

W tak zimnej i deszczowej aurze w 10-kilometrowym rajdzie wiodącym iławskimi ścieżkami rowerowymi nad Jeziorakiem i rzeką Iławką udział wzięło 12 osób. W trasę wyruszyło trzech biegaczy z Iławy i Dawid z Ławic oraz rowerzyści z Iławy. Wśród uczestników byli najstarszy iławski rowerzysta, pan Franciszek i Ewa z Nowego Miasta Lubawskiego. Po pokonaniu malowniczego dystansu o godzinie 11 uczestnicy zameldowali się pod iławskim ratuszem.

Następnie spełnieni i w patriotycznych nastrojach dotarli do swoich domów. Tam czekała na nich gorąca herbatka i snuły się wspomnienia z rajdu. Pozostała refleksja nad mijającym czasem, zdjęcia i filmowe wspomnienie. Zapraszam do obejrzenia.

Do zobaczenia za rok, na szlaku wypraw lub na kolejnym - 19. Rajdzie Papieskim, który odbędzie się w niedzielę, 26 marca.

Wszystkim uczestnikom i sympatykom rajdu dziękuję za patriotyczną postawę, miłe słowa i pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof Zakreta/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: organizator.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
Swojak

34Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~35-ty stopień bezsilności 34 ponad rok temuocena: 69% 

  Najaktywniejszy komentator na tym forum samokrytycyzmu nie ma za grosz a zachowuje się tak jakby pozjadał wszystkie rozumy . Komentator ten jest na tyle przemądrzały i zarozumiały,że sądzi , że tylko jego opinia jest słuszna a myślący inaczej i odmienne opinie w jego mniemaniu nie mają racji bytu . Autorów wpisów przeciwnych jego jedynie słusznym poglądom nazywa chamami,tępą hołotą, prostakami, bezmógami , itp,itd... Takich słów użył na tym forum już setki a może i tysiące razy . Innych nazywa trollami a sam wstawia nawet kilkanaście wpisów dziennie. Ostatnio napisał też o chorobliwych wypryskach patologicznej psychiki. Ale CZYJEJ ???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~od "nożyc" do wpisu na bis..., cd. 3 33 ponad rok temuocena: 75% 

  Ale i tak dziękuję za Twój głos, który mimo, że całkowicie "odwraca kota ogonem" od tego co napisałem, to i tak wydaje się być wręcz promykiem inteligentnego światełka w tym istnym "jądrze ciemności" tworzonym przez Twych ordynarnych i bezdennie głupich kolesi na forach tego portalu. A to już coś...Dobranoc.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~od "nożyc" do wpisu na bis..., cd. 2 32 ponad rok temuocena: 75% 

  No i przy okazji, że właściwie wszędzie widać ogromne stada czających się komuchów. Czysta i wręcz wzorcowa postać paranoi maniakalnej. I tego typu prymitywne bzdury paplane są na forach na okrągło. Świadczą one dobitnie o poziomie intelektualnym ich autorów (a najczęściej jednego i tego samego "twórcy"). A czy Ty z czasem nie wkurzyłbyś się i nie użył dobitnych słów, gdybyś nieustannie w ten sposób był opluwany przez kompletnych chamów i tępaków? Z kolei o Twych niezbyt wyszukanych uwagach pod mym adresem, o rzekomym odwracaniu przeze mnie jakiegoś kota ogonem, już naprawdę nie chce mi się z Tobą polemizować. Szkoda zachodu. Obawiam się bowiem, że podobnie jak i Twoi kolesie z tego forum, Ty także niezbyt dużo zrozumiałeś z tego, co napisałem niżej w tekstach - "to prawda" oraz o uderzaniu w stół. Szkoda.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~od "nożyc" do wpisu na bis..., cd. 31 ponad rok temuocena: 75% 

  Więc cóż mi pozostaje poza odpowiedzią niezbyt przyjemnymi epitetami? Myślisz że sprawia mi to jakąś przyjemność? W żadnym razie. Próbowałem używać wobec nich różnego słownictwa, ale oni pojmują tylko taki język, jakiego sami używają. Ale najczęściej jest tak, że to ja pierwszy umieszczam na forum jakiś tekst, bez odnoszenia się do czyichkolwiek wypowiedzi. I jaka jest najczęściej pierwsza, pośpieszna reakcja na mój tekst, z którym przecież nie wszyscy muszą się zgadzać? Nigdy właściwie jakieś merytoryczne uwagi. Tylko zawsze od razu ta sama litania - że jestem ormowcem, kapusiem z SB, członkiem pezetpeeru, uczestnikiem wumli, czyścicielem jakiś oficerek, nieustannym palaczem zniczy pod sądem, bydlakiem (w dodatku podobno z Laseczna?) mordercą z Katynia, jakimś leszkiem (a niby dlaczego?), że "sram w gacie", że śmierdzę jak ziemniaczanka o której pisałem, że przyjdzie pielęgniarka, zrobi mi zastrzyk, zabierze mi telefon i wyłączy światełko...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~od "nożyc" do wpisu na bis... 30 ponad rok temuocena: 75% 

  No cóż by tu Ci grzecznie odpowiedzieć Dobry Człowieku... W pełni je doceniam i dziękuję za Twoje uwagi. Ale nie dlatego, że uznaję je akurat za prawdziwe i w czymkolwiek uzasadnione. Ale dlatego, że wreszcie odezwał się ktoś inteligentny. Ktoś, którego poziom kultury wyraźnie odbiega od poziomu tępej sfory (zapewne Twych kolegów), którzy nieustannie dają na forach tego portalu popisy swej bezdennej tępoty i ordynarnego chamstwa. Zarzucasz mi, że autorów wpisów przeciwnych mym poglądom obrzucam epitetami. Szkoda tylko, że nie śledzisz całego procesu dochodzenia do takich sytuacji na przeróżnych forach. Nie mam zwyczaju tego robić od razu w ramach polemiki z jakimiś tekstami. Jeśli uważam za wskazane, to polemizuję z treścią wpisu, a nie tykam jego autora. I co wtedy się dzieje? Wtedy ze swych nor wyłażą Twoi kolesie i zaczyna się oblewanie mojej osoby wiadrami "gnojówki". Bez żadnego odnoszenia się do tekstu mojej polemiki.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DRUGI BIS do uderzającego w stół 29 ponad rok temuocena: 43% 

  A ty prawdy nienawidzisz ??? jak się nie podoba , że są ludzie nie lubiący bolszewików i ormowców , to przymnij do wiadomości , że..mamy wolność słowa i podawanie faktów nie jest na razie karalne . Wpisy o Vincencie to po prostu prawda , bo sam przyznał. , że "pinidzy nie ma i nie będzie" Lista nazwisk absolwentów WUML-u też nie jest tajna i została opublikowana . Jeżeli chodzi o numer 35-ty , to może po prostu ty ??? , bo jeżeli nie ty ? to dlaczego jakiś numer drażni ciebie aż tak ? O leszku pastującym oficerki dowiedziałem się ... od .... Do uczestnictwa w akcji palenia zniczy pod sądem sam się przyznałeś /// nie masz obowiązku wszystkiego pamiętać ///. Kończąc , życzę miłej dalszej części dnia

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wpis na bis 28 ponad rok temuocena: 50% 

  i znowu pudłujesz najaktywniejszy forumowiczu , próbując odwrócić kota ogonem i "zakryć" swoje napaści pod tym artykułem . więc powtarzam swój wpis , żebyś go przeczytał raz jeszcze............. Na przykładzie tego artykułu ~~budyń~~ napisał swoje a ty odpowiedziałeś "strukturą psychiatryczną i stekiem nienawistnych bzdur" . ~~gr4~~ za jedno zdanie został potraktowany "prostacką głupotą" .Spudłowałeś obstawiając , że to " ten sam tępy typ bredzący " " zajeżdżający moralną kloaką " . To kto ??? zaczął ? skoro ja włączyłem się dopiero póżniej . Wpis ~~ ~35 stopni w cieniu ~~to też nie ja . Już dużo wcześniej zanim włączyłem się do komentowania czytałem twoje popisy jak traktowałeś ludzi jako nieuków , którzy do pięt ci nie dorastają . Nie odwracaj kota ogonem , bo niestety jako pierwszy wyskakujesz z agresją jeżeli komentarz jest nie po twojej słusznej myśli . Ameby , muszki owocówki tym razem pomijam .To tyle . Zorze jeszcze dzisiaj nie wstały, ale ja już tak . Miłego dnia .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~to prawda, ten portal też ma... 27 ponad rok temuocena: 50% 

  To prawda. Ten portal ma niestrudzonego wyrobnika ciągle bredzącego o jakimś numerze 35, o ormowcach, o pezetpeerach, o wumlach, o jakimś leszku, o pastowaniu oficerek, paleniu zniczy pod sądem. Przy każdym temacie, w " kółko Macieju".. Jeszcze niedawno stałym jego "motywem literackim" były wzmianki o brakujących "piniądzach" i vincencie. Ale najwyraźniej chwilowo w "tym temacie" wyczerpały mu się bateryjki...Ale nadal z każdego rogu jego pokoju, z każdego zakątka, z każdej półki czają się na niego komuchy - spójrzmy niżej na forum. Pewnie nawet z przrażeniem ich widzi, gdy otwiera drzwi swej lodówki. Ale portal ma także wręcz swego fanatyka słowa. Spójrzmy znów niżej na "do nożyc". Jeszcze nawet ranne zorze nie wstały, a ten już o godz. 3.39, na długo przed bladym świtem, czuwa na posterunku w gotowości by dać odpór. Choć pewnie siedzi za społeczne pieniądze na jakimś nocnym dyżurze, nudzi się jak mops i postanowił dla zmiany sennego nastroju wylać gorzkie żale. Że to nie on...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mam i ja! 26 ponad rok temuocena: 50% 

  Każdy portal musi mieć swojego Sławomira Grzywę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~p.s. do nożyc 25 ponad rok temuocena: 50% 

  ~~fr4~~~y5e3~~Tubylec~~~Belka~~ to też nie ja . więc nie tylko ja myślę i piszę nie po twojemu .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do nożyc 24 ponad rok temuocena: 58% 

  Na przykładzie tego artykułu ~~budyń~~ napisał swoje a ty odpowiedziałeś "strukturą psychiatryczną i stekiem nienawistnych bzdur" . ~~gr4~~ za jedno zdanie został potraktowany "prostacką głupotą" .Spudłowałeś obstawiając , że to " ten sam tępy typ bredzący " " zajeżdżający moralną kloaką " . To kto ??? zaczął ? skoro ja włączyłem się dopiero póżniej . Wpis ~~ ~35 stopni w cieniu ~~to też nie ja . Już dużo wcześniej zanim włączyłem się do komentowania czytałem twoje popisy jak traktowałeś ludzi jako nieuków , którzy do pięt ci nie dorastają . Nie odwracaj kota ogonem , bo niestety jako pierwszy wyskakujesz z agresją jeżeli komentarz jest nie po twojej słusznej myśli . Ameby , muszki owocówki tym razem pomijam .To tyle . Zorze jeszcze dzisiaj nie wstały, ale ja już tak . Miłego dnia .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~uderz w stół, a nożyce się odezwą....,cd. 23 ponad rok temuocena: 53% 

  Czy to ja kiedykolwiek zaczynam jako pierwszy po chamsku atakować twoje "mądre" teksty? Jest to po prostu niemożliwe, ponieważ ty nigdy nic sam jako pierwszy jeszcze nie napisałeś, gdyż to kompletnie przekracza możliwości twego szczątkowego rozumku. Czy to przypadkiem nie ty ciągle bez sensu przypieprzasz się do mej osoby (a nie do treści tekstu) zawsze, gdy coś na forum umieszczam? I jeszcze masz tępy chamie pretensje, że reaguję na twe nieustanne obrzydliwe plwociny, jakimi ciągle opluwasz mnie na forach infoilawy? I skoro masz pretensję, że obrażam autorów "wpisów przeciwnych", to gdzie niżej widzisz jakąkolwiek merytoryczną i rzeczową odpowiedź na mój tekst? Widać tylko bezsensowne ujadanie i epitetu pod mym adresem. I co np. wspólnego z tematem biegu przeciw nienawiści ma twoja ciągle powtarzana kretyńska brednia o... zniczach palonych pod sądem? I jeszcze masz bęcwale pretensje, że ktoś uznaje cię z bezmyślnego paranoika? A jak inaczej można oceniać kogoś o twej mentalności?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dobranoc 22 ponad rok temuocena: 47% 

  35-ty .... już nie pukaj w ten stół , bo szkoda nożyc ,,,,,,,, cokolwiek jeszcze spłodzisz , to wklej , bo ja mówię dobranoc .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do ...poniżej 21 ponad rok temuocena: 43% 

  różne nicki przybierasz (to właściwie jeden i ten sam osobnik) , jeżeli chodzi o wyzwiska to ty nasiałeś na tym forum najwięcej i czynisz to permanentnie . twoje domniemania o jednym jedynym komentatorze , są tak trafione ,,,,,,, że aż mi cię żal . stanąłeś jako wszechwładny car i próbujesz forsować swoje poglądy ? jako jedynie słuszne ? otóż nie ,,,,,, czy widzisz zatem czy ktoś popiera twoje mądrości ??? nie potrafisz przyznać innym racji , bo uważasz siebie za najmądrzejszego ,,,,,, ale tak nie jest .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~uderz w stół, a nożyce się odezwą... 20 ponad rok temuocena: 57% 

  Istny komedia...Skoro nie uznajesz swej skrajnie bezmyślnej i osoby za "chama", za egzemplarz "tępej hołoty, prostaka i bezmózga" to po co się debilu odzywasz? Widocznie całkowicie się identyfikujesz z tymi słusznymi określeniami. Więc do kogo pretensje? Po co ten twój kolejny "chorobliwy wyprysk patologicznej psychiki"? Sam robisz z siebie na forach nieustannie wręcz symbolicznego chamskiego durnia i jeszcze masz czelność mieć pretensje, że ktoś to zauważa? A może zacznij czytać na forach ordynarne i kloaczne "dzieła" swej "patologicznej psychiki" i zastanów się swym kurzym móżdżkiem jak one są odbierane przez innych czytelników?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a może ty się odpimpaj wraz z kumplami? 19 ponad rok temuocena: 57% 

  Zdziwiony, że nikt z twych rozmówców nie rzuca ciągle wymienionymi przez ciebie epitetami? A cóż tu wyjaśniać? Sprawa jest całkowicie zrozumiała. Po prostu nie rozmawiasz wtedy z takimi typami jak ci, którzy się tutaj kryją pod nickami Fr4, y5, bbbp, gr 4, (to właściwie jeden i ten sam osobnik), ten co ciągle bredzi o nr 35, z przeróżnymi budyniami. Czy chociażby z sobą... A jak ty reagowałbyś, gdyby po każdym twym tekście umieszczonym na forum, od razu spadałyby na ciebie istne potoki niemerytorycznej gnojówki? Byłoby przyjemnie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~odpimpaj się od normalnych 18 ponad rok temuocena: 61% 

  rozmawiam z ludźmi wiele razy dziennie , ale nikt z moich rozmówców nie rzuca ciągle chamami , prostakami , naziolami , tępymi robaczkami , wszawymi gnidami , tudzież bezmózgimi głupolami , ,,,,,,,,,, a tak niestety czyni najaktywniejszy komentator na tym forum 35-ty .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~istny zakład psychiatryczny... 17 ponad rok temuocena: 27% 

  A cóż widzimy niżej u "y5" itd.? Czyż nie przykład bezgranicznego szacunku wobec tych, o których pisze? Czy można w jego szlachetnym zdaniu znaleźć jakiekolwiek elementy nienawiści i chamstwa? Czyż nie przebija się z jego głębokiej myśli bezdenna miłość do bliźniego jego jak do siebie samego? A jakaż z jego zdania bije ogromna krynica mądrości... Ale, ale, nie zapominajmy, że pisał on swe "szlachetne" słowa przy okazji materiału o biegu przeciw nienawiści...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Fr4 16 ponad rok temuocena: 74% 

  Nie popłacz się.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~y5e3 15 ponad rok temuocena: 75% 

  precz komuchy, wszystko zapaskudzicie polityką i nienawiścią, z putingiem se pogadajcie jaki to niby owsiak jest zły

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a poniżej znowu o konfederatach ? 14 ponad rok temuocena: 71% 

  spod jednej sztancy to wychodzą twoje wpisy , a jest ich na forum najwięcej . Nie podniecaj się więc i pilnuj swojego nosa .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zloty chamstwa i głupoty 13 ponad rok temuocena: 36% 

  Gdy tylko na infoilawie pojawi się jakikolwiek temat zahaczający choć w drobnym stopniu o sprawy polityczne, to zaraz na forum zlatuje się ta sama grupka chamskiej i tępej hołoty spod znaków pisuarowo-konfederackich. I zaczynają się istne orgie prymitywizmu i nienawiści. Wystarczy spojrzeć chociażby na to forum, gdzie ich popisy wychodzą jakby spod jednej sztancy. I dla poprawienia sobie nastroju stawiają sobie w pośpiechu ile wlezie zielonych łapek. Podniecają się tym jak przysłowiowa ślepa kura ziarnkiem...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bbbp 12 ponad rok temuocena: 76% 

  obrzydliwe bzdury pleciesz człowiecze poniżej

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~po prostu obrzydliwość... 11 ponad rok temuocena: 28% 

  A na forum grasuje jak zwykle lobby prymitywizmu, chamstwa i nienawiści w pełnej krasie z okazji... biegu przeciw nienawiści. Czy może być coś bardziej obrzydliwego? A te wszystkie y5, 35 stopnie, gr 4, fr 4, tubylce i budynie to zawsze jeden i ten sam tępy typ bredzący nieustannie chorobliwe wypryski swej patologicznej psychiki. Zajeżdża od niego zawsze niczym innym jak moralną kloaką...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tubylec 10 ponad rok temuocena: 65% 

  Tak patriotyczna postawa wymaga kontynuacji,dlatego proponuję powtórzyć 10 KWIETNIA-żeby uczcić pamięć św.pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wszystkich poległych.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~patrioto 35-ty do apelu wystąp 9 ponad rok temuocena: 33% 

  35-ty staw się 10-kwietnia !!! bo to , że stawiłeś się pod wolnym sądem na akcji palenia zniczy to wiemy i widzieliśmy . Teraz będziesz miał okazję , żeby pokazać pachołkom rosjii po której stronie jesteś .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Belka 8 ponad rok temuocena: 57% 

  Ja też składam taką propozycję inicjatorom rajdu pw nienawiści. Pamiętajcie, następny taki rajd w dniu 10 kwietnia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~666 7 ponad rok temuocena: 64% 

  Do gr4: -żyję na tym podole już sporo, taka sama godoma miała podobno być w Jarocinie, jednym z lepszych festiwali rockowych. Nie ma się co oszukiwać, niestety nie jest to impreza w stylu Zenka lub ( co gorsza) w stylu pewnego duchownego z Torunia, ale każdy wybiera to co lubi i nie lekceważ i poniżaj wyborów innych !!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35 stopni w cieniu 6 ponad rok temuocena: 66% 

  Budyń przytoczył same fakty zgodne ze stanem faktycznym, a mędrzec od siedmiu boleści znowu przechodzi pod leżącą poprzeczką, zgodnie z marksistowską ideą :"Nie ma tolerancji dla braku tolerancji". Okazja, ty nadal nic nie rozumiesz. Marsz do książek.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~okazja z budynia 5 ponad rok temuocena: 41% 

  Dla niektórych osób każda okazja jest dobra by posiać swoją porcję chorobliwej nienawiści. Nawet o dziwo... bieg przeciw nienawiści. No bo poczytajmy do czego tę okazję wykorzystał poniżej niejaki "budyń". Otóż jego zdaniem prezydenta Adamowicza wspólnie zamordowały głównie takie narzędzia jak: PO "za pomocą przemysłu pogardy i mowy nienawiści wobec członków PiS", morderca kogo innego Cyba, "układ gdański", "statut zajęcia pasa ruchu przez imprezę źle zabezpieczoną". Przy drobnym, nieistotnym zapewne współudziale "osobnika częściowo niepoczytalnego"...Bez dawania jakichkolwiek okazji do zarzutów o sianie słów nienawiści wobec poniższego "budynia", można się jednak zastanowić, jaką trzeba mieć "strukturę" psychiczną (a właściwie psychiatryczną), by taki stek nienawistnych bzdur na publicznym forum napisać? Z kolei o wypowiedzi niejakiego "gr4" nie warto nic pisać, ponieważ u autora nie można dostrzec żadnej "struktury" umysłowej. Tylko tą samą co zawsze pocieszną prostacką głupotę...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do gr4 4 ponad rok temuocena: 63% 

  To zwróć uwagę jak upolityczniony jest WOŚP, a szczególnie finansowany z niego festiwal sodomy i gomory woodstock.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie ta okazja 3 ponad rok temuocena: 44% 

  A co ma wspólnego śmierć prezydenta Kaczyńskiego z czyjąkolwiek nienawiścią? To nie czyjaś nienawiść zabiła Jego i współpasażerów, tylko lekceważenie procedur lotniczych. Poza tym polec to można na polu bitwy z bronią w ręce lub w inny sposób, a w katastrofie lotniczej nieszczęśliwi pasażerowie giną. To nie to samo.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gr4 2 ponad rok temuocena: 70% 

  precz z polityką komuchy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~budyń 1 ponad rok temuocena: 62% 

  A śmierć działacza PiS Marka Rosiaka, zabitego przez Ryszarda Cybę, byłego członka Platformy Obywatelskiej, który ciężko zranił także innego pracownika biura? Dziś nikt nie ma wątpliwości, że do tego morderstwa politycznego przyczynił się system tzw. przemysłu pogardy i mowa nienawiści wobec członków PiS jaki wtedy właśnie stworzyła PO. Adamowicza, którego nawet wyparła się własna partia, umoczonego w tzw. układ gdański zabił osobnik "częściowo niepoczytalny" na imprezie rażąco źle zabezpieczonej, o statucie zajęcia pasa ruchu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5644 sekundy