REKLAMAmodera2
REKLAMAKisielice1

Ceremonia zaślubin nie może odbyć się bez bardzo ważnych ludzi – świadka oraz świadkowej. Ich rola jest nieoceniona, ponieważ nie tylko wspierają moralnie Państwa Młodych i dodają im otuchy, ale też dbają o to, aby goście dobrze się bawili. Dlatego też zasługują na wyjątkowy prezent, za pomocą którego nowożeńcy okażą swoją wdzięczność. Jaki upominek będzie najlepszy i co jest obecnie w modzie?

Wzruszające prośby o świadkowanie

Zanim zaczniesz rozglądać się za podarunkiem dla świadka i świadkowej, musisz poprosić wybrane osoby o pełnienie tych funkcji podczas ślubu i wesela. Zaproszenia dla świadków wręcza się zazwyczaj w wyjątkowej atmosferze, tak aby jeszcze bardziej podkreślić wagę tego wydarzenia. Przeważnie są to osoby bardzo bliskie, jak członkowie rodziny czy najlepsi przyjaciele. Poproszenie ich o świadkowanie może być bardzo wzruszające, zarówno dla proszących jak i zapraszanych.

Wersji zaproszeń dla świadków jest naprawdę bardzo wiele. Mogą to być między innymi eleganckie drewniane pudełka z grawerem zawierającym dopasowaną wiadomość „Bez Ciebie nie idę”. Wnętrze skrzyneczki ozdobione jest specjalną wklejką z imionami świadka i świadkowej oraz datą wydarzenia wraz z ozdobnymi elementami. Takie pudełka są nie tylko oryginalną formą zaproszenia, ale też mogą stać się pamiątką na długie lata.

W ostatnim czasie popularne stały się oryginalne prośby o świadkowanie w postaci zdrapek czy puzzli, które zawierają w sobie dodatkowe elementy zabawy. Dużym zainteresowaniem cieszą się też kubki na kawę i herbatę, szklanki na whisky czy kieliszki do wina z grawerem. Oferta zaproszeń jest dość szeroka, więc z wyborem na pewno nie będzie problemu.

Wyjątkowe prezenty

Podziękowania za świadkowanie to ważna część każdej uroczystości ślubnej. Najważniejsze są oczywiście prezenty wręczane rodzicom, jednak świadek i świadkowa także zasługują na wyróżnienie. To właśnie oni składają swoje podpisy na akcie małżeństwa, dbają o komfort nowożeńców (a zwłaszcza Panny Młodej – świadkowa pomaga jej z suknią, welonem i fryzurą), zabawiają gości, a jeszcze przed samym ślubem organizują wieczór panieński i kawalerski. To bardzo duża odpowiedzialność, która nie może nie zostać doceniona.

Prezent wręczany w ramach podziękowań musi być zdecydowanie bardziej okazały niż ten wręczony podczas prośby o świadkowanie. Najlepiej będzie sięgnąć po prezenty personalizowane, które są jedyne w swoim rodzaju i pozwalają na stworzenie wyjątkowych upominków idealnie dopasowanych do osób, które mają je otrzymać.

Dobrym pomysłem będzie zdecydowanie się na jakiś zestaw prezentowy. Można kupić gotowe już propozycje bądź też skomponować coś na własna rękę. Dobrym kompletem dla świadka będzie między innymi karafka na whisky oraz szklanki w skrzynce, a dla świadkowej karafka na nalewkę z kieliszkami w drewnianym pudełku. Zdecydowane warto zadbać o to, aby na powierzchni szkła i drewna znalazł się ozdobny grawer zawierający stosowne podziękowania. Ciekawym zestawem jest także potrójna skrzynka na wino z kompletem kieliszków, do której można włożyć jeszcze butelkę ulubionego trunku świadka lub świadkowej. Natomiast w przypadku samodzielnego kompletowania zestawu dla świadka i świadkowej warto wziąć pod uwagę zainteresowania oraz charakter osób, którym wręcza się upominek. Dzięki temu ma się pewność, że podarunek będzie trafiony. Często w takich prezentach umieszcza się małe butelki alkoholu, ekskluzywną kawę i herbatę, świece zapachowe, miody, słodycze, biżuterię i inne.

Materiał partnera.

TEMATY polecamy
REKLAMAskup złomu

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5261 sekundy