REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 stycznia 2023, 14:56 komentarzy 12
Karolina Pawłowska

Karolina Pawłowska "za kółkiem" 40-tonowej ciężarówki czuje się jak ryba w wodzie!

Poznajcie Karolinę Pawłowską, panią kierowcę, która pokieruje 40-tonowym składem ZUK-u! Będzie pierwszym w historii kierowcą, jaki w imieniu spółki będzie realizował ogólnopolskie usługi transportu odpadów, bo ZUK właśnie wchodzi na ten rynek.

Uśmiechnięta brunetka w okularach. Już 23 stycznia br. usiądzie za kierownicą ciężarówki Zakładu Usług Komunalnych w Suszu i zrealizuje pierwszą w historii tej spółki usługę transportową. 


Poznajcie Karolinę Pawłowską, panią kierowcę 40-tonowego składu, zatrudnioną przez ZUK w styczniu.


- Zdajesz sobie sprawę, że Twój pierwszy kurs to jednocześnie pierwszy transport ZUK w Suszu, początek nowego zakresu działań spółki?

Karolina Pawłowska: Tak, mam tego świadomość, ale podchodzę do tej sytuacji ze spokojem. Zwłaszcza że uczestnicząc w przygotowaniach do jego uruchomienia i widząc podejście firmy do tego tematu, wiem już, że transport w ZUK będzie realizowany bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Cieszę się, że będę częścią tego przedsięwzięcia.

- Miałaś już okazję poznać auto, którym będziesz kierować?

- Tak, trochę się już poznaliśmy i od razu polubiliśmy (uśmiech). Fajne jest to, że ciężarówka Zakładu to pojazd zarówno tej samej marki, co auto osobowe, którym jeżdżę prywatnie, jak i bus, którym jeździłam 7 lat jako kurier. Już nie mogę się doczekać, kiedy sprawdzę w praktyce, jak się mknie kolejnym modelem tej marki.

- Zawsze chciałaś zostać kierowcą ciężarówek?

- Zawsze ciągnęło mnie do kierownicy. Ale dopiero kiedy z busa przesiadłam się do 40-tonowego składu, naprawdę poczułam się we właściwym miejscu. Być może dlatego, że praca kuriera to ciągła nerwówka, stres, ściganie się z czasem. W kabinie ciężarówki jest spokojniej, w większym stopniu można tu poczuć radość z jazdy i skupić się na prowadzeniu pojazdu. A to zawsze bardzo lubiłam.

- Dziękuję za rozmowę.

- Dziękuję bardzo.

Źródło: ZUK Susz/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Lux 7 ponad rok temuocena: 100% 

  Kobieta za kierownicą takiego auta to żadna nowość. Są inne dziewczyny w Suszu które jeżdżą takim sprzętem od wielu lat i to na trasach międzynarodowych i nikt nigdy o nich nie pisał. Więc niech p. Prezes ZUK przestanie się lansować tylko za robotę się weźmie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gość 6 ponad rok temuocena: 100% 

  Prezes ZUKu ma sąsiadkę, która jeździ ciężarowymi samochodami, więc skąd ta ekscytacja... Karolina jest pracowitą i sumienną, doświadczenie już ma, więc będzie ok.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ewa 5 ponad rok temuocena: 55% 

  Powodzenia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gaźnik 4 ponad rok temuocena: 42% 

  Karola jak Ci zepsuje się wspomaganie kierownicy nie dasz rady kierować, i co wtedy zrobisz,,

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~He 3 ponad rok temuocena: 21% 

  A po śmieci z Kwidzyna firma przyjeżdża...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Eh 2 ponad rok temuocena: 100% 

  I widać za niższą cenę się im opłaca.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gość 1 ponad rok temuocena: 89% 

  Bo wygrała przetarg...?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.406 sekundy