REKLAMApluszak
REKLAMAAldortax
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 stycznia 2023, 09:56

Pyszne jedzenie, miłe spotkania i superpromocje! Z tym kojarzy się DA GRASSO IŁAWA - pizzeria w samym centrum Iławy, na ulicy Sobieskiego 1.

Teraz znajdziecie tu kolejne atrakcyjne oferty i... nowości w menu, które mogą Was zaskoczyć! Wpadajcie, aby się przekonać, że Da Grasso to... nie tylko pizzeria!

DUŻY APETYT? DUŻE SPOTKANIE? TA OFERTA BĘDZIE W SAM RAZ!

Większa impreza? "Domówka", na którą sprosiliście wszystkich znajomych? To żaden problem, bo ta promocja pomoże nakarmić prawdziwy tłum! :-)

- Kup dwie wybrane przez siebie duże pizze (42cm) za 80 zł! - podaje szczegóły Da Grasso. - Oferta jest ważna 7 dni w tygodniu. Dzwoń na 89 648 68 00 lub zamawiaj online na www.dagrasso.pl/ilawa!

DUŻA W CENIE ŚREDNIEJ

A może najbardziej lubisz hawajską? Świetnie się składa, bo teraz w pizzerii na Sobieskiego 1 wystarczy dokupić pepsi i dużą Havai macie w cenie średniej!

GDZIE NA OBIAD? DO DA GRASSO!

Da Grasso zaskakuje swoich miłośników i wprowadza do swojego pysznego menu NOWOŚCI - wpadajcie tu także na dania typowo obiadowe! Serwowane z frytkami i warzywami mięsko w aromatycznym sosie? Brzmi smakowicie! Da Grasso przygotowało propozycje zarówno dla fanów kurczaka - pieczony filet serwowany jest z sosem pesto, jak i karkówki - w duecie z pieczeniowo-musztardowym sosem! Mniam! Gdy nie masz ochoty gotować, albo brakuje Ci pomysłu na obiad, przyjdź i spróbuj. Smacznego!Da Grasso Iława

- zamawiaj online na https://www.dagrasso.pl/ilawa albo przez telefon: 89 648 68 00. 

A najlepiej wpadnij z przyjaciółmi! Iława, ul. Sobieskiego 1.Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3672 sekundy