REKLAMAZDZ
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2023, 11:59 komentarzy 3
Katarzyna Kordalska i jej 15. obraz dla WOŚP.

Katarzyna Kordalska i jej 15. obraz dla WOŚP.

Na zbliżający się już wielkimi krokami 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy namalowała już 15. kolorowy obraz z motywem WOŚP! Tym razem iławianka Katarzyna Kordalska, bo o niej mowa, przekazała go bezpośrednio Fundacji WOŚP.

Niezwykle kolorową i charakterystyczną pracę osobiście przekazała Fundacji w jej głównej siedzibie na 9 dni przed wielkim finałem WOŚP.

- Jest to mój 15. obraz z kolei; maluję od 2009 roku - mówiła przed kamerą Kręcioła TV Katarzyna Kordalska z Iławy, plastycznie utalentowana architekt wnętrz. - Każdego roku oddaję obraz na licytację, w tym roku robię to po raz pierwszy przez Fundację. Wcześniej był co roku na aukcji w Iławie, moim rodzinnym mieście - dodała. - Przekazać WOŚP mój 15. obraz, tym razem w głównej siedzibie Fundacji, to dla mnie wielka radość i wyróżnienie!

Wcześniej barwne obrazy Katarzyny Kordalskiej przez lata nie tylko trafiały na iławską licytację na rzecz WOŚP prowadzoną w kinoteatrze "Pasja", ale i osiągały tam rekordowe kwoty, stając się wielokrotnie hitem lokalnej aukcji. Dla przykładu, w roku 2022, gdy licytacja obrazu była prowadzona w Internecie, za pracę uzyskano na rzecz WOŚP aż 6 200 zł!

A Katarzyna Kordalska wspiera WOŚP, nie tylko przekazując na rzecz Orkiestry swoje obrazy. Jest też zaangażowana w działalność Pokojowego Patrolu. To grupa wolontariuszy związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Działają podczas festiwalu Pol’and’Rock jako służba informacyjna, udzielając wszelkiego rodzaju pomocy uczestnikom.

- Namawiam, zapraszam, jest to świetna przygoda. Jeśli się zdecydujecie, to na pewno nie będziecie żałować - zachęcała na antenie WOŚP-owej telewizji iławianka.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: materiały Katarzyny Kordalskiej.

Swoją 15. WOŚP-ową pracę autorka przekazała bezpośrednio Fundacji WOŚP, w jej głównej siedzibie.

Niezwykle kolorowy, z nieodłącznym motywem WOŚP - tak wygląda 15. obraz Katarzyny Kordalskiej z Iławy, namalowany dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPS QUALITY

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Sylwek 3 12 dni temuocena: 100% 

  Ciekawe czy w tej nowej knajpie robią tajskie masaże na zapleczu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mariusz 2 12 dni temu

  Zgadzam się z przedmówcą, na zdjęciu mamy dwoje reprezentantów naszego miasta :) Kasia Kordalska i Bartosz Chodorowski - człowiek orkiestra !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mrówka 1 13 dni temu

  Na zdjęciu jest dwoje iławian. Bartosz Chodorowski (lewa ręka Jurka, bo prawa jest żona) i autorka obrazu. Chodorowski od kilku lat jest nr 3 w organizacji.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.0238 sekundy