REKLAMAResma
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2023, 15:10 komentarzy 3
Grażyna Kemska (na zdjęciu) nową dyrektorką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie.

Grażyna Kemska (na zdjęciu) nową dyrektorką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie.

Grażyna Kemska, dotychczasowa kierownik Działu Pomocy Środowiskowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Iławie, będzie nową dyrektorką tej placówki. Wygrała konkurs, w którym była jedyną kandydatką spełniającą wymogi formalne, wynika z informacji opublikowanej przez Urząd Miasta w Iławie.

Przypomnijmy, konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie ogłoszono po tym, jak dotychczasowa pani dyrektor, pełniąca tę funkcję od niemal 20 lat Irena Kasprzycka, zdecydowała się przejść na emeryturę.

Ostatnim dniem pracy w iławskim MOPS ustępującej pani dyrektor będzie nadchodzący piątek, 27 stycznia. Już wiadomo, kto zastąpi ją na kierowniczym stanowisku.

W otwartym naborze wybrano Grażynę Kemską.

- O wyborze Pani Grażyny Kemskiej zadecydowało to, że spełnia ona wymogi stawiane w ogłoszeniu o naborze, tj. legitymuje się odpowiednim wykształceniem oraz stażem pracy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z pomocą społeczną. Posiada bardzo duże doświadczenie zawodowe zdobyte w czasie pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Iławie - podał iławski magistrat.

Grażyna Kemska jest wieloletnią pracownicą iławskiego MOPS; obecnie kieruje Działem Pomocy Środowiskowej. Za swoją pracę w pomocy społecznej była wyróżniana; m.in. otrzymała w roku 2020 od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego medal i list gratulacyjny "Amicus Bonus", czyli - z łaciny - "dobry przyjaciel", przyznane "za osiągnięcia w dziedzinie wspierania rodziny i pomocy społecznej oraz działalność zmierzającą do usamodzielniania rodzin borykających się z różnymi problemami życiowymi"


Nowej pani dyrektor życzymy powodzenia i satysfakcji z pracy na stanowisku dyrektora.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPS QUALITY

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~daniela 3 10 dni temuocena: 0% 

  oby nie rozkradła nas jak pis

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~, 2 9 dni temuocena: 100% 

  daniela - a jutro niedziela .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~van Hallen 1 13 dni temuocena: 63% 

  G R A T U L A C J E !!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4185 sekundy