REKLAMAOrange
REKLAMAsuknie

(Fot. OSP Iława.)

Pomimo długo prowadzonej resuscytacji niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny w wieku zaledwie 43 lat, który wczoraj wieczorem zasłabł w domu na iławskim Gajerku.

Z pierwszych informacji wynikało, że mogło dojść do zatrucia czadem, jednak wykonany na miejscu pomiar nie potwierdził obecności tlenku węgla.

Nieprzytomny mężczyzna, lat 43, znaleziony w łazience, nagłe zatrzymanie krążenia, takie zgłoszenie we wtorkowy wieczór postawiło na nogi lokalne służby. Trzy zastępy straży pożarnej i zespół ratownictwa medycznego interweniowali w jednym z domów na iławskim Gajerku tuż po godzinie 19:00.

Niestety - pomimo podjętej i długo prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny.

Jak potwierdziliśmy u st. asp. Joanny Kwiatkowskiej, oficer prasowej Komendy Powiatowej Policji w Iławie, policja nie wszczęła w tej sprawie czynności. Śmierć mężczyzny najprawdopodobniej miała związek ze stanem jego zdrowia. W ostatnim czasie przebywał w szpitalu, jednak nie potwierdziła się wcześniejsza informacja, jakoby miał się wypisać na własne żądanie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAskup złomu
REKLAMABetiko
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACh2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2665 sekundy