ZDZ
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 stycznia 2023, 09:10 komentarzy 3
Białorusin Vladislav Krasovskiy dołączył do Wikielca.

Białorusin Vladislav Krasovskiy dołączył do Wikielca. (Fot. GKS Wikielec.)

Białorusin Vladislav Krasovskiy zagra w Wikielcu - ogłosił IV-ligowiec z gminy Iława. Jest to pierwszy, ale zapewne nie ostatni zimowy transfer w zespole prowadzonym przez Damiana Jarzembowskiego.

- Vlad to niespełna 18-letni zawodnik grający na pozycji obrońcy. Ostatnio występował w Dynamie Mińsk. Ma za sobą również występy w reprezentacji U-19, gdzie rozegrał 6 spotkań - przybliża sylwetkę swojego nowego zawodnika GKS Wikielec. - Vlad, witamy w drużynie i życzymy samych sukcesów!

f

Białorusin to pierwszy, ale najprawdopodobniej nie ostatni zimowy transfer GKS-u.

- Jeżeli chodzi o naszą sytuację kadrową, podjęliśmy decyzję, że cała czwórka zawodników, którzy z nami trenują, zostanie z nami, teraz liczę, że niebawem dokumenty zostaną uzupełnione i będziemy mogli oficjalnie ich przywitać - to komentarz sprzed kilku dni trenera Damiana Jarzembowskiego. - Cały czas rozglądamy się jeszcze za dwójką zawodników, którzy byliby wartością dodaną dla naszego zespołu i mogli do nas dołączyć, ponieważ nasza kadra na rundę rewanżową jest jeszcze zbyt wąska - ocenił szkoleniowiec IV-ligowca.

Na podstawie informacji GKS-u Wikielec/red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. GKS Wikielec.

REKLAMAPellet
REKLAMAMichał pop up

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~J - 23 nadaje 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Może jeszcze rosyjskiego kaprala sprowadźcie. Będziecie pisać że on nie winien :) no tak jak oni wszyscy razem z jego szefem AŁ który Polaków nazywa świniami i straszy agresją. Ale u prezesika tylko zwycięstwa.... oby wam wyszło bokiem z honorem to nie macie nic do czynienia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~... 2 ponad rok temuocena: 56% 

  od kiedy wspieramy zawodników z obszaru wpływu federacji rus...?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lemur 1 ponad rok temuocena: 100% 

  przynajmniej go do woja nie wezmą :F

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3953 sekundy