REKLAMApluszak
REKLAMAAldortax
wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 stycznia 2023, 16:57 komentarzy 5

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wikielcu - to już w tę niedzielę! - przypomina sztab WOŚP Gminy Iława, zapraszając wszystkich wspierających Wielką Orkiestrę do zespołu szkolno-przedszkolnego.

Serdecznie zapraszamy 29 stycznia 2023 roku na godz. 16:00 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu koło Iławy na koncert z licytacjami w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podaje gminny sztab.

Przybyli goście będą mogli miło spędzić czas przy występach artystycznych takich zespołów jak BLUES STATION i THE GOOD TIMES. Ponadto imprezę będą uświetniać swoimi występami dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu. Pomiędzy występami organizatorzy zapraszają do licytacji ciekawych przedmiotów i usług, skorzystania z kawiarenki i stoiska ze zdrową żywnością. 

- Nie zapominamy również o najmłodszych, którzy będą mieli okazję skorzystać ze stoiska z tatuażami, malowaniem twarzy i loterią fantową - zapowiada gminny sztab WOŚP. - Serdecznie zapraszamy!

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".


Link do gminnej skarbony:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/cft83t 

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Est12 5 ponad rok temuocena: 50% 

  I potem ci najmłodsi będą mogli w ramach podziękowania za zbieranie do puszek uczestniczyć w Przystanku Woodstock.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ważka 4 ponad rok temuocena: 0% 

  Nie chcecie pomagać, nie pomagajcie, ale przynajmniej nie przeszkadzajcie. Każdy ma wybór.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~vs12 3 ponad rok temuocena: 53% 

  "Nie zapominamy również o najmłodszych, którzy będą mieli okazję skorzystać ze stoiska z tatuażami" - niezłych czasów dożyliśmy. Kiedyś kryminały, dziś dzieci. Postęp.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~No 35 2 ponad rok temuocena: 100% 

  gdyby Adam Mickiewicz przeczytał poniższy wpis to pewnie nie byłby dumny z klasycznej klasy autora

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~vs12 1 ponad rok temuocena: 31% 

  A w kryminale wymyślili tatuaże? Dokształć się lepiej. Tatuaże znane są już od tysiącleci i pisanie, że to kryminał świadczy o znikomym używaniu mózgu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4523 sekundy