REKLAMAYasumi
ZDZ

(Fot. organizator.)

Walentynki tuż-tuż! Zastanawiasz się może, jak zaskoczyć ukochaną albo ukochanego? Propozycję na nietypowe obchody "święta zakochanych" ma Iławska Grupa Darta.

Zapraszają na pierwszy tego typu okolicznościowy turniej par mieszanych.

Członkowie Iławskiej Grupy Darta i inni sympatycy tej popularnej barowej gry spotykają się co piątek o godzinie 18:00 w kasynie na ul. 1 Maja w Iławie. Te regularne treningowe rozgrywki cieszą się sporym zainteresowaniem - nie tylko wśród panów. Teraz, po raz pierwszy, Iławska Grupa Darta wychodzi z inicjatywą organizacji turnieju walentynkowego.

- Będzie to turniej deblowy par mieszanych, otwarty dla wszystkich zainteresowanych - zapraszają. - Wpisowe wyniesie 30 zł od pary. O wpłatę prosimy do godziny 9:40 w dniu turnieju. Całą kwotę przeznaczymy na nagrody. 

Dla każdego gracza z miejsc 1-3 przewidziane są puchary i nagrody pieniężne (których wysokość uzależniona jest od ilości graczy). Dla każdego gracza z miejsc 1-5 - dyplomy.

Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00 w sobotę, 11 lutego. Zapisy przyjmowane są do piątku, 10 lutego na Facebooku Iławskiej Grupy Darta.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

https://www.infoilawa.pl/aktualnosci/item/69996-zus-przypomina-zloz-wniosek-aby-nie-przepadlo-twoje-500-plus
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.564 sekundy