REKLAMAgolebi dwor2
REKLAMApluszak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 lutego 2023, 14:38 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Liryczny, romantyczny, nostalgiczny. Po prostu miłosny. Taki jest najnowszy koncert Katarzyny Żak. Aktorka, która ma już na swoim koncie dwie płyty, tym razem sięgnęła po Osiecką. 

Recital zatytułowała „Miłosna Osiecka". Usłyszymy m.in.: „Małgośkę", "Na całych jeziorach Ty", "Okularnicy", "Weselne dzieci", "Siedzę w Mławie", "Wariatkę", "Balladę wagonową". Wydarzenie jest absolutnie wyjątkowe również ze względu na to, że w repertuarze znalazły się dwa całkowicie nieznane teksty Agnieszki Osieckiej, które artystka dostała od Agaty Passent, a do których została specjalnie na tę płytę napisana muzyka.


Koncert Katarzyny Żak "Miłosna Osiecka - piosenki Agnieszki Osieckiej" odbędzie się 5 marca 2023 r. o godzinie 17.00 w Kinoteatrze "Pasja" w Iławie. Bilety w cenie 70 zł są do nabycia na www.ick.miastoilawa.pl oraz w kasie kina. Bilet z Iławską Kartą Mieszkańca w cenie 60 zł do nabycia tylko w kasie kina. 


ICK/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~. 3 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Kiedy Centrum Kultury sprowadzicie aktorkę z Rancza, Martę Chodorowską, absolwentkę iławskiego LO im. S. Żeromskiego - może nie śpiewa?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A. Gentura 2 7 miesięcy temuocena: 79% 

  Wydarzenie kulturalne płatny wstęp = brak nierobów i wstydu, można na spokojnie się udać. Oby więcej takich uczt :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~smacznej uczty 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

  ucztuj smacznie bez nierobów

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5336 sekundy