REKLAMAPluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 lutego 2023, 19:59

(Fot. organizator.)

4 lutego, w samo południe, Rada Sołecka w Siemianach na czele z panią sołtys Kariną Cyganowską oraz Gminna Biblioteka w Siemianach zorganizowali ognisko z kiełbaskami. Wszystko z okazji kończących się ferii zimowych.

Tegoroczne ferie pokazały, że każda pora jest dobra, by się spotkać i razem miło spędzić czas. 

W sobotę na dzieci czekało rozpalone ognisko, w którym można było upiec kiełbaskę pod opieką osoby dorosłej. Pani sołtys zadbała również o pyszny ciepły barszcz, który rozgrzał wszystkich gości. Odbyły się także inne atrakcje dla dzieci: mogły pojeździć saniami po boisku, rzucały się śnieżkami, a nawet zbudowały iglo. Najważniejsze, że ich twarze były uśmiechnięte.

Jak zawsze panowała ciepła atmosfera, a czas wypełniły dobra zabawa i ciekawe rozmowy. Coś dla ciała to z kolei pyszna kiełbasa oraz smakowite ciasta, które przynieśli uczestnicy spotkania. Kiełbasę i chleb sponsorowała pani sołtys Karina Cyganowska.

Organizatorzy dziękują wszystkim za ogromną pomoc przy zorganizowaniu ogniska.

- Mamy nadzieję, że przyjemne wspomnienia z ferii jeszcze długo będą umilały dzieciom czas i szkolne trudy - podsumowują.

Tekst: Zofia Chomka.
Zdjęcia: Biblioteka Gminna w Siemianach.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4025 sekundy