REKLAMAPracownia
REKLAMAOlszta

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

W dniu 12 lutego 2023 r. na trasie  Iława - Susz odbędą się zawody biegowe - będzie to IV Bieg "Zasuwaj".

Wobec powyższego organizator zawodów prosi mieszkańców i gości o ograniczenie parkowania pojazdów przy hali sportowo - widowiskowej Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Iławie, ul. Niepodległości 11 b. Ograniczenie obowiązywać będzie w dniu 12.02.2023 r. od godz. 07:00 do godziny 10:00. 

Trasa biegowa przebiegać będzie ulicami miasta Iławy, drogami leśnymi, na terenach wiosek położonych na trasie oraz ulicami miasta Susz w godzinach 09:00 - 13:00.

ICSTiR prosi mieszkańców miasta i przybyłych gości o wybranie innych możliwych dróg dojazdów do miejsca zawodów.

Przebieg trasy 

Start biegu na Bulwarze im. Jana Pawła II (okolice hali sportowo - widowiskowej w Iławie, ul. Niepodległości 11 b), ciąg pieszo-rowerowy przy ul. Mickiewicza w kierunku lodowiska naprzeciwko basenu wzdłuż ulicy Sienkiewicza aż do ronda, przebiegnięcie przez przejście dla pieszych na DK16, wbiegnięcie do lasu na drogę gruntową w kierunku Kamionki Małej.

W Kamionce Małej w lewo drogą asfaltową w kierunku Kamionki, następnie prosto, kierując się do Ząbrowa, w Ząbrowie prosto ul. Kolejową, skręt w lewo pod tunelem na ul. Dworcową, skręt w prawo na ul. Owocową, następnie prosto do skrzyżowania w kierunku Babięt Wielkich, dalej drogą gruntową (wyłączoną z ruchu) do Czerwonej Wody, za sklepem skręt w prawo do Emilianowa, prosto do Susza, na rondzie skręt w prawo na ul. Piastowską, skręt w prawo w ul. Wybickiego i dalej prosto, kierując się do hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu przy ul. Piastowskiej 5C, przy której usytuowana będzie meta.

Za wszystkie utrudnienia organizator przeprasza.

Publikacja zlecona.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASprzątanie
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3288 sekundy