REKLAMAYasumi
REKLAMApluszak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 lutego 2023, 10:32 komentarzy 8

(Fot. UM w Iławie/archiwum.)

Jest terminarz wydarzeń Iławskiego Centrum Kultury na cały 2023 rok. Jakie miejskie imprezy odbędą się w tym roku? Jakie kulturalno-rozrywkowe nowości zaproponuje iławianom ICK? I jakie terminy powinni rezerwować sobie miłośnicy Soundlake Festivalu, Szant nad Jeziorakiem, czy Złotej Tarki? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poniżej.

ICK zaplanował już rok, który jednak - co wiadomo z wcześniejszych wystąpień szefowej tej miejskiej jednostki Lidii Miłosz - ze względu na szalejącą inflację nie będzie należał do łatwych. W rozpisce imprez też nie zabrakło zastrzeżenia na ten temat.

- Trwający wzrost cen towarów i usług może wpłynąć na konieczność zmian w planie finansowym, co może skutkować koniecznością modyfikacji planu i zmniejszenia zakresu zadań - napisała Natalia Taranowska, kierownik działu merytorycznego w ICK.

Ponadto do poniższego harmonogramu planuje się jeszcze dopisać seanse filmowe kina plenerowego.

NAJWIĘKSZE IMPREZY - ZNAMY TERMINY

Pomimo trudnej sytuacji finansowej ICK nie rezygnuje z organizacji największych i flagowych imprez. Nie znamy jeszcze ich programów, ale znamy terminy. Dni Iławy odbędą się 8 i 9 lipca, Soundlake Festival - 29 lipca, Szanty nad Jeziorakiem - 5 sierpnia, a Złota Tarka - w dniach 11-13 sierpnia.

W kalendarzu wydarzeń nie zabrakło też miejsca na mniejsze, ale również świetnie znane iławianom wydarzenia, jak zlot pojazdów zabytkowych i klasycznych Legendy motoryzacji, cykl potańcówek pod chmurką, czy koncert w ramach festiwalu Broken Ball, a zimą - jarmark bożonarodzeniowy.

JAKIE NOWOŚCI?

Nie zabraknie nowości. Szczególnie zwraca uwagę wydarzenie pod nazwą Wild Beach Art Festival - impreza to jeden z projektów-zwycięzców Iławskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Wydarzenie odbędzie się 1 lipca. ICK planuje też Iławski Talent Show - to w październiku. 

Więcej poniżej - zobaczcie cały plan imprez Iławskiego Centrum Kultury na 2023 rok.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Darek 8 miesiąc temuocena: 50% 

  Ale 7 tys.na konto dyrektorki wpływa i to jest najważniejsze.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kim 7 miesiąc temuocena: 83% 

  Miało być więcej potańcówek pod gołym niebem w parku . Fajna impreza dużo ludzi się bawiło, to się wysilili i zrobili aż dwie. Koszt zrobienia mniejszy niż tego dziadowskiego jazzu.Porazka nic nie robią żeby promować miasto. Z roku na rok to wielki badziew.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bbbb 6 miesiąc temuocena: 75% 

  To co się dzieje w naszym mieście to porażka . Miasto turystyczne a nic ciekawego się nie dzieje nie wspomnę o dzieciach i młodzieży. Masakra niech pan burmistrz miasta przejdzie się po mieście i porozmawia z młodzieżą co by chcieli za imprezy mieć w naszym mieście bo podejrzewam że napewno nie złota tarkę na którą idzie multum pomiędzy a zero ludzi.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławiaczek 5 miesiąc temuocena: 100% 

  Może jednak lepiej podnosić świadomość kulturalną młodzieży bo "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~senior 4 miesiąc temuocena: 78% 

  Imprezy szałowe , najlepszy repertuar w okolicy. Coraz gorsze dziadostwo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lubawa 3 miesiąc temuocena: 50% 

  Nie jest tak źle, mi się podoba.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Michał 2 miesiąc temuocena: 50% 

  Lotnicza majówka znowy wyleciała :/

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~44-TY 1 miesiąc temuocena: 25% 

  A lotnictwo i skoki spadochronowe ? Bardzo chętnie by naród się zleciał na taką impreze, by zobaczyć jak skoczek amerykanski ląduje przed TIFFi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5363 sekundy