REKLAMARtv
REKLAMApluszak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 lutego 2023, 18:27 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Ekipa szczypiornistów Szynaka Meble Jezioraka Iława, zajmująca przed tym meczem 3. lokatę w I-ligowej tabeli, podejmowała dzisiaj przed własną publicznością niżej notowany zespół PGE KPR Gryfino. 

12. kolejka I ligi 
Szynaka Meble Jeziorak Iława - PGE KPR Gryfino 28:26 (16-12)

Bramki dla Jezioraka zdobywali: Cichocki Karol (9), Cichocki Kacper (7), Dembowski Jan (4), Jakub Jaworski (3), Aleksander Kondracki (3), Minder Jakub (1), Dembowski Patryk (1).

Piłkarze ręczni grali przed własną publicznością. Ekipa Szynaka Meble Jezioraka Iława podejmowała ekipę PGE KPR Gryfino.

Ilość zdjęć 57

Gospodarze świetnie weszli w mecz. Po rewelacyjnych pierwszych minutach w ich wykonaniu prowadzili już 4:1, następnie 8:4. Potem do głosu doszli goście, którzy poprawili swoją grę i mecz się wyrównał. Mimo to do przerwy Jeziorak utrzymał się na prowadzeniu - na tablicy wyników widniał rezultat 16:12.

W drugiej odsłonie sobotniego spotkania gospodarze nie zwolnili tempa. Jeziorak cały czas kontrolował mecz, utrzymując 4-, 5-bramową przewagę nad rywalem. Zawodnicy zespołu z Iławy grali dobrze w obronie i szybko wyprowadzali skuteczne ataki. Dzięki takiej postawie w 45. minucie spotkania prowadzili już 23:16. Później znów straty zaczęli odrabiać goście. W 54. minucie zbliżyli się do Jezioraka na 5 "oczek" (przy stanie 26:21), a chwilę później było już 26:23. Na 2,5 minuty przed końcem spotkania przewaga Jezioraka stopniała do zaledwie 2 punktów! W tej części spotkania w wykonaniu naszych reprezentantów raziła nieskuteczność, a goście punktowali raz za razem. Świetnie też bronił bramkarz przyjezdnych. Natomiast gospodarze się zablokowali. W końcu strzelił Kacper Cichocki, dając swojemu zespołowi, na minutę przed końcem, 3-punktową przewagę. Ostatecznie Jeziorak Iława rozstrzygnął to spotkanie na swoją korzyść 28:26. 


Szynaka Meble Jeziorak Iława: Pająk, Kondracki, Malinski, Dembowski J., Jaworski, Kamiński, Krieger, Dobrzański, Załuski, Cichocki Karol, Cichocki Kacper, Dembowski P., Svanberg, Minder, Rasztęborski, Prorok.Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAskup złomu

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Łukasz Kamiński 2 3 miesiące temuocena: 20% 

    Drużyna w tym sezonie zgłoszona jest pod nazwą: Szynaka Meble Jeziorak Iława. Proszę używać pełnej nazwy.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Od redakcji 1 3 miesiące temuocena: 100% 

    Używamy pełnej nazwy. Proszę zwrócić uwagę na linijkę, gdzie pojawia się pełen wynik i na kolejną - tam, gdzie wymieniany jest skład. Pojawia się pełna nazwa. Jednak nie sposób jej używać za każdym razem. Dochodziłoby do wielu powtórzeń. Drużyna piłkarzy zgłoszona jest pod nazwą "Jeziorak Iława". A dziennikarze używają wielu innych nazw: np. Jeziorowcy, biało-niebiescy. Tak to funkcjonuje w żywym języku. Rozumiemy, że Państwu zależy, aby się pojawiała nazwa sponsora. I pojawia się. Jak można szybko policzyć - aż 4 razy tylko w tym jednym tekście.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 1.1579 sekundy